Facebook Google+ Twitter

Piotr Guział uczy użytkowników Twittera kultury

„Jesteś idiotą, więc milcz, bo zarazisz zdrowych psychicznie”. Oto odpowiedź na Twitterze burmistrza Ursynowa Piotra Guziała, który, reagując na wypowiedź innego użytkownika tego serwisu, właśnie w taki sposób odniósł się do jego wypowiedzi.

 / Fot. PolskapresseOd pewnego czasu Piotr Guział wyraża swoje oburzenie wobec - jego zdaniem - braku kultury w debacie publicznej, a w szczególności tej, która toczy się w Internecie. Czy właśnie w ten sposób burmistrz Ursynowa zamierza uczyć kultury użytkowników Twittera? Czy wypowiedź Piotra Guziała jest jego strategią, dzięki której chce zachęcić warszawiaków do wzięcia udziału w referendum, w którym rozstrzygnie się być albo nie być prezydent Warszawy, pani Hanny Gronkiewicz-Waltz?
Zainteresowanych tą sprawą zachęcam do lektury tekstu w NaTemat.

***
Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wyszło prostactwo z tego p......Mozę czas aby jego wywalić z urzędu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotr Guział wykazał sie właśnie równie wielkim chamstwem w stosunku do zgwałconej biegaczki, jak b. vicepremier z czasów rządu Kaczyńskich, który rechotał pytając: "czy można zgwałcić prostytutkę"?

Podtekst pytania "jak ona biegała po ciemku" jest niedwuznaczny: po co babo lazłas wieczorem do lasu, sama się o to prosiłaś, to masz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Guział na Twitterze obraził też zgwałconą biegaczkę w Lesie Kabackim . Napisał ...jak ona biegła po ciemku ? Zakpił ze zgwałconej .Wpis wywołał medialną burzę i gniew środowisk feministycznych . Znowu ofiara jest winną .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.