Facebook Google+ Twitter

Piotr Kupicha: Jesteśmy starymi wyjadaczami! Lider zespołu Feel dla W24

Podczas "Powitania Lata" w bydgoskim Myślęcinku wystąpił zespół Feel. Miałam to szczęście, że udało mi się porozmawiać z wokalistą Piotrem Kupichą przed koncertem.

Piotr Kupicha: Jesteśmy starymi wyjadaczami! Lider zespołu Feel dla W24 / Fot. Marek WiśniewskiMarta Filasek: Co najbardziej podoba się Panu w występowaniu dla publiczności?
Piotr Kupicha: W występach dla publiczności najbardziej podoba mi się wszystko razy dwa tysiące, bo to jest coś niesamowitego, coś fantastycznego, to jest prawdziwa, żywa energia. Kiedyś słyszałem taki żart, że ludzie pytają dlaczego w radio nie ma piosenek koncertowych, tylko są same pioseneczki piękne, ładne i przyjemne. Odpowiedź jest prosta. Jest to pewna specyfika rozgłośni radiowych, ale dla nas koncert to jest całe życie razy milion.

Co chcecie przekazać odbiorcom w swoich piosenkach?
Bardzo dużo prawdy, bardzo dużo przenośni dlatego też pewnie
Feel jest zespołem, na który jest popyt w całej Polsce, mamy bardzo wiele do powiedzenia w naszych piosenkach. Opowiadamy o tym jak dojrzewamy poprzez miłość, poprzez emocje, poprzez naszą wrażliwość, która w nas jest.

Proszę opowiedzieć mi o swoich planach na najbliższy czas.
Na pewno będziemy chcieli jeszcze podpromować Feela w wakacje. My jesteśmy już teraz takim zespołem, który nie musi się już aż tak spieszyć aby pokazać co ma gdzieś tam w rękawie schowane.

Czy macie jakieś źródła inspiracji podczas tworzenia?
Ja myślę, że tak, że przede wszystkim to jest swego rodzaju wyobraźnia, to jest takie coś, co w sobie dawno odkryliśmy czyli chęć tworzenia, chęć dzielenia się swoimi obserwacjami. No i tyle.

Jak zmieniło się Wasze życie pod wpływem popularności? Widzę tu tyle ochrony.
Myślę, że nie zmieniło się tak bardzo. To, że mamy ochronę to normalna procedura tak dużego zespołu. Jest to 18 osób, które jeżdżą po całej Polsce. Dbamy o to, by nie tylko warstwa muzyczna była dobra, ale też warstwa organizacyjna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Filip
  • Filip
  • 04.07.2012 10:49

Feel jest super:) Świetny wywiad!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam do odwiedzenia fotorelacjiz koncertu:
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.