Facebook Google+ Twitter

Piotr Kupicha: Nie ma opcji, że wchodzę do sklepu i w nim buszuję

Przed występem na łódzkiej scenie, podczas imprezy "HollyŁódzkie Love Story" udało się nam zamienić kilka słów z wokalistą zespołu Feel - Piotrem Kupichą. Zapraszam do przeczytania wywiadu.

Wczoraj, 21 lutego, odbyła się impreza "HollyŁódzkie Love Story". Na łódzkiej scenie, na ulicy Piotrkowskiej, wystąpiło wiele gwiazd. Zaśpiewali: Kate Ryan, Krzysztof Krawczyk, Blue Cafe, Stachursky, Danzel, IRA, Kowalski, Iwona Węgrowska, Sokół & Pono, Alicja Węgorzewska, K.A.S.A, Artur Chamski, Anna Wyszkoni & Video, Sami oraz zespół London Beat.

Pierwszym wykonawcą był zespół "Feel", który wykonał utwory pt. "A gdy jest już ciemno" oraz "Jak anioła głos". Piotr Kupicha / Fot. Adam SęczkowskiUdało się namówić wokalistę zespołu Feel - Piotra Kupichę na krótki wywiad przed występem.

Witam Cię serdecznie w Łodzi.
- Witam ciepło.

Zespół Feel wystąpi w ramach imprezy "HollyŁódzkie Love Story". Jak odbierasz łódzką publiczność?
- Ja już po próbie wiem, że będzie dobrze. Zobaczymy oczywiście jak będzie na występie. Pogoda jest dziwna, żeby nie powiedzieć, że jest zimno, a nawet bardzo zimno, ale myślę, że publiczność zawsze dodaje skrzydeł. Także będzie dobrze.

Porównując atmosferę ostatnich występów do tej panującej na koncertach jakie dawaliście na początku kariery odczuwacie jakąś różnicę?
- Jeszcze nie odczuwamy takiego naturalnego spadku ciśnienia. Myślę, że wynika to z tego, że specjalnie się nie zmieniamy jako zespół. Jesteśmy w dobrej komitywie z tymi, którzy nas słuchają, fani to doceniają. Choć
nie ma co ukrywać taki spadek nastąpi.

Kiedy powstają teksty Twoich piosenek? Tworzysz rano, w nocy czy pora dnia nie ma tutaj znaczenia?
- Teksty powstają przede wszystkim w przerwie pomiędzy koncertami. Często w hotelu, w domu, ale musi być cicho i chyba raczej ciemno.

Czy nie myślisz sobie czasem o tym, jak dobrze byłoby być znowu anonimowym człowiekiem, którego wyjście do sklepu nie wzbudza olbrzymiej sensacji.
- Ja już niestety się z tym pogodziłem, że nie ma takiej opcji, że wchodzę do sklepu i sobie w nim buszuję, zachowuję się przy tym zupełnie naturalnie, normalnie. Nawet teraz podczas naszego wywiadu co chwila błyskają flesze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Trzeba było sie zapytać kiedy światowa trasa koncertowa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Panowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny wywiad.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomijając wszelkie animozje do Piotra Kupichy - dobry,krótki wywiad.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.