Facebook Google+ Twitter

Piotr Machalica debiutuje w nowej pracy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-08-28 20:41

Znany aktor Piotr Machalica, od niedawna dyrektor częstochowskiego teatru, rozpocznie nowy sezon własnym recitalem. Zaśpiewa piosenki Okudżawy i Brassensa.

Premiera recitalu w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Czętochowie odbędzie się 3 września o godzinie 17. Potrwa aż trzy godziny. Jak zapewniają pracownicy teatru, będzie to niepowtarzalny, miejscami wzruszający i miejscami dowcipny spektakl. Występ ma już za sobą sukcesy. Przed ponad rokiem w Muzeum Wyobraźni Tomka Sętowskiego został odebrany jako wydarzenie artystyczne (przez nielicznych, którym udało się uczestniczyć w jego prezentacji).

Na inaugurację sezonu, teatr proponuje koncert w rozbudowanej wersji, z towarzyszeniem pięcioosobowego zespołu Janusza Bogackiego. Cena biletów na premierę jest jednak dość wysoka. Za miejsce na parterze zapłacimy 50 zł, a na balkonie 40 zł.

Piotr Machalica jest cenionym i popularnym aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym. Wywodzi się z utalentowanego klanu Machaliców. Lubiany również w środowisku aktorskim. Od ukończenia w roku 1981 warszawskiej PWST jest związany z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Gościnnie występował również w innych stołecznych teatrach: Ateneum (m.in. Mackie Majcher w Operze za trzy grosze), Rampie, Prezentacjach i Romie. Ma 51 lat, od lipca pełni funkcję dyrektora częstochowskiego teatru.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.