Facebook Google+ Twitter

Piotr Machalica wspierał w Łodzi bezdomne zwierzęta

Znany aktor, pomimo premiery w teatrze, którego jest dyrektorem, znalazł czas na przyjazd z Częstochowy do Łodzi. Jego obecność miała wspomóc akcję na rzecz bezdomnych zwierząt. Dodatkowo zgodził się przyłączyć do promocji nauki Polskiego Języka Migowego.

Piotr Machalica podpisuje kalendarze akcji "Wielcy Małym". / Fot. Fot. Krzysztof OstanówkoZadaniem pana Piotra było zachęcanie do kupna kalendarzy z "Wielkimi na rzecz Mniejszych". W podziękowaniu za zakup, aktor składał na nim swój autograf. Na jednej z kart widnieje zdjęcie Piotra Machalicy z jego psem Bolkiem.

Na innych stronach można znaleźć Edytę Jungowską, Agatę Buzek, Jolantę Fraszyńską, Piotra Adamczyka i innych.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz schronisk dla zwierząt.

Całkowity dochód zostanie przekazany na schroniska dla zwierząt. / Fot. Fot. Krzysztof OstanówkoWięcej informacji o tym przedsięwzięciu można znaleźć na stronie www.niechcianeizapomniane.org oraz na www.wielcymalym.pl

Pan Piotr dodatkowo zgodził się wziąć udział w akcji "Cała Polska miga", która polega na Piotr Machalica w Łodzi. / Fot. Fot. Krzysztof Ostanówkopropagowaniu nauki Polskiego Języka Migowego. Już wkrótce filmik z migającym aktorem znajdzie się na stronie www.dwiedlonie.pl

Akcja "Cała Polska miga" powstała w łódzkim lokalu "Dwie Dłonie", który jest pierwszym w Polsce lokalem założonym przez osoby niesłyszące. Na stronach tego pubu można zobaczyć filmiki ze znanymi osobami, które pokazują zwroty w Polskim Języku Migowym. W akcji wzięli udział już między innymi Muniek Staszczyk, Kazik, Anna Dymna, Maria Kaczyńska, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, Cezary Pazura i wielu innych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.