Facebook Google+ Twitter

Piotr Maciej Małachowski: "Trafiłem z internetu na papier"

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-10-20 22:36

Pani Lidia Raś o jednym z artykułów Piotra Macieja Małachowskiego powiedziała: "To jeden z najlepszych i najmądrzejszych tekstów, jakie miałam przyjemność przeczytać ostatnio".

Żyj Długo / Fot. okładka czasopisma O jednym z materiałów Piotra Macieja Małachowskiego Pani Lidia Raś tak powiedziała "To jeden z najlepszych i najmądrzejszych tekstów, jakie miałam przyjemność przeczytać ostatnio".

Przyznam, że takie same słowa przychodzą mi na myśl za każdym razem, gdy widzę materiały tego autora. A jest ich sporo. Wspomnę choćby artykuły umieszczone w serwisie Wiadomości24 lub te, które są na jego blogu "Operuję w Peru".

I nie tylko ja do nich wracam. Takich osób jest mnóstwo. Można się zastanawiać, co jest w nich takiego, że przyciągają czytelników? Jakaś magia? Czar? One są niezwykłe, albowiem są poświęcone ludziom, ich radościom i smutkom. Są prawdziwe i z życia wzięte. Pisane sercem.

Ale to nie jedyne miejsca, gdzie można znaleźć artykuły tego autora. Od kilku miesięcy drukowane są w czasopiśmie "Żyj Długo", które propaguje zdrowy tryb życia. Jest w nim także miejsce na relacje ze świata. Piotr pisze oczywiście o Peru.

We wrześniowym numerze jego artykuł poświęcony był akcji ocieplania domów Indian w peruwiańskich Andach. W bieżącym pisze o niesłyszącym chłopcu z peruwiańskich slumsów. Być może niektórzy czytelnicy poznali Brayana tak jak ja, podczas
podróży do Machu Picchu . Wówczas wszystko się zaczęło. W międzyczasie zaszły wielkie zmiany.
Brayan poszedł do szkoły, w której uczy się języka migowego. Jest nadzieja, że zacznie słyszeć. Zresztą, przeczytajcie sami...

Co o publikacji w "Żyj Długo" powiedział Piotr Maciej Małachowski? "To efekt zaproszenia ze strony redakcji czasopisma. Przyjąłem je z radością i w ten sposób trafiłem z internetu na papier".

Serdecznie gratuluję!

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Też się cieszę i gratuluję

Komentarz został ukrytyrozwiń

W najnowszym, grudniowym numerze miesięcznika „Żyj długo” (nie mylić z "Żyjmy dłużej" ) Piotr pisze nt świąt. Czasopismo będzie można nabyć od 24 listopada w kioskach Ruchu, Kolportera, salonikach prasowych i w Empiku na terenie całej Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny felieton Piotra już w listopadowym numerze "Żyj Długo".

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.10.2011 14:32

Cieszę się, że mi przypomniałaś, dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr M.Małachowski
  • Piotr M.Małachowski
  • 22.10.2011 01:57

Dziękuję, Ewo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.