Facebook Google+ Twitter

Piotr Misztal wlicza mandaty w koszty kampanii wyborczej

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-10-27 07:40

Na ponad 100 drzewach rosnących wzdłuż ulicy Aleksandrowskiej widnieją plakaty z podobizną posła i biznesmena, kandydującego na prezydenta Łodzi.

fot. Express IlustrowanyUlica Szczecińska na odcinku od ul. Aleksandrowskiej do granic miasta (w stronę Konstantynowa) od dwóch dni nazywana jest przez łodzian aleją Misztala. Członkowie sztabu wyborczego nie oszczędzili nawet mniejszych drzewek. Nie przejęli się tym, że umieszczanie plakatów na drzewach jest niezgodne z prawem. Grozi za to mandat do 500 zł.

– Zabroniłem przybijać plakaty, wszystkie są przyklejone taśmą – informuje Piotr Misztal. – Mandaty są wliczone w koszty kampanii, a poza tym i tak zasilają kasę miasta.

W ślady posła Piotra Misztala poszła także Ewa Modrzejewska–Łuczak, kandydatka na radną z Łódzkiego Porozumienia Obywatelskiego Jerzego Kropiwnickiego, której plakaty wiszą na drzewach wzdłuż ulicy Krakowskiej (między innymi).

W Łodzi zainstalowano 182 tablice wyborcze, na których kandydaci mogą wywieszać swoje plakaty, a do końca miesiąca będzie ich o 110 więcej. Dodatkowo hasła wyborcze można przyklejać w 87 innych wyznaczonych miejscach.

(kd) – Express Ilustrowany

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A może by tak zabronić druku i wieszania plakatów wyborczych? Oszczędności, ochrona przyrody ( papier na plakaty) . Opcja zerowa - nikt nie wiesza plakatów! Co Państwo na to?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.