Facebook Google+ Twitter

Piotr Rocki zagra w Legii Warszawa

Nie tak wyobrażali sobie stołeczni kibice pierwsze letnie wzmocnienie "wojskowych". Na Łazienkowską trafi 34-letni Piotr Rocki, który jest powszechnie znany z boiskowej nieustępliwości, twardego charakteru oraz ambicji.

Piotr Rocki w barwach Groclinu. / Fot. Gazeta Poznańska Andrzej SzozdaJednak czy tak zaawansowany wiekowo piłkarz to wystarczające wzmocnienie w kontekście walki o mistrzostwo Polski? Wśród kibiców opinie są podzielone. Część z nich uznaje, że zawodnik będzie raczej stanowił uzupełnienie kadry zespołu. Inni wypowiadają się w bardziej optymistycznym tonie. Wojciech Kowalczyk na swoim blogu twierdzi, że Rocki "będzie zapieprzał za ośmiu", argumentując bródnowskim pochodzeniem piłkarza i przywiązaniem do barw klubowych.

I tu zaczyna się druga strona medalu. Były zawodnik Dyskobolii wielokrotnie manifestował w wywiadach swoje zamiłowanie i chęć gry w Legii. Słowa jedno, a czyny drugie. W ostatnim ligowym meczu Legii z Groclinem po strzeleniu bramki w stronę kibiców Rocki pokazał gest, po którym jego proces aklimatyzacji w nowym klubie może zostać zachwiany. Gestem tym była odwrócona do góry nogami literka "L". Kibice Legii doskonale pamiętają obraźliwy akcent, czego można doświadczyć licznymi wypowiedziami na forach serwisów klubowych.

Wiele wskazuje na to, że nowy nabytek nie zostanie na Łazienkowskiej przyjęty oklaskami. Tymczasem sam zainteresowany zaprzecza jakoby miał zamiar obrazić kibiców z Warszawy. Swoje zachowanie tłumaczy reakcją na obelżywe krzyki pod adresem swojej matki, które miały mieć miejsce podczas meczu w Grodzisku. Akceptacja Rocky'ego przez rzeszę fanów wcale jednak nastąpić nie musi. Historia już pokazała pamiętliwość stołecznej publiki pod adresem Pawła Kaczorowskiego. Czy tym razem będzie podobnie? Jeżeli nie doczekamy się publicznych przeprosin piłkarza wiele wskazuje, że historia się powtórzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.