Facebook Google+ Twitter

Piotr Rogucki + Scena = Koncert, zobacz warto!

6 marca 2014, w Łodzi, o godz. 20:00 Piotr Rogucki, wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy, zaserwuje gościom Wytwórni muzyczno-sceniczny koktajl, łączący w sobie elementy poezji, rocka i teatru.

 / Fot. Przemyslaw Grzelak, Dominik Heftowicz, Michał Domanski, Łukasz Albin Ma na koncie liczne nagrody na festiwalach piosenki artystycznej, m.in. drugą nagrodę na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie w 2002 roku, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2004 roku, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie – także w 2004 roku.

Otrzymał Fryderyki za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011, a także tę samą statuetkę w kategorii wokalista roku 2011; jest laureatem nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego.

Stworzył projekt sceniczny „Rogucki Solo” - dwugodzinny występ o charakterze kameralnego spektaklu muzycznego, składający się z utworów z obu solowych albumów w aranżacjach na gitarę akustyczną i instrumenty klasyczne; w instrumentarium znalazły się m.in. marimba, wiolonczela, bas, perkusja i harmonika.

Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 40 z Kartą Klubu Wytwórnia lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi, 45 zł – bez
Kasa Wytwórni: Łąkowa 29
pn-pt, w godz. 9-17 - płatność tylko gotówką,

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.