Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

343 miejsce

Piotr Żyła znowu (za)skoczył?

Jeśli myślisz, że nastał sezon ogórkowy, to się mylisz. Właśnie rozpoczęła się kampania „Żyła i Klasyk w onlajnie”, czyli gwarancja lekkiego niczym morska bryza humoru, który uświetni wakacyjne wieczory.

 / Fot. TransferGoKim są Piotr Żyła i Klasyk? Jeśli nie wiesz, to pora wybrać się w podróż do onlajna i posłuchać edukacyjnych treści w formie dialogów mentora i ucznia. Piotr Żyła, który wciela się w rolę mentora to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii, który słynie nie tylko z wysokich lotów, ale także doskonałej znajomości internetów. Jego fanpage na Facebooku ma ponad 1,1 mln fanów. Słynie z charakterystycznego „hehehe”, dowcipnych komentarzy na temat swój i swojej rodziny, serwując nam koktajl radości w sam raz na upalne lato. Jednak, żeby życie miał więcej smaku, do duetu dołącza równie zabawny polski czołowy standuper – Wojtek Fiedorczuk.

Klasyk, w rolę którego wciela się Wojtek Fiedorczuk wybiera do Londynu, jednak jeśli chce poprawić jakość swojego życia, musi poznać tajniki interentów. Żyła występuje w roli nauczyciela i zdradza koledze z gór jak poruszać się dziś w onlajnie.
Seria letnia „Żyła i Klasyk w onlajnie” powstała na zlecenie marki TransferGo – szybkich, bezpiecznych i tanich przelewów międzynarodowych. To unikalna tego typu kampania marki finansowej. Pokazuje, jak doskonale marka radzi sobie z nowoczesną onlajnowością, pozostając wierna swoim zasadom – bycia marką dostępną dla każdego, bez skomplikowanych reguł, a wciąż doskonale wypełniającą swoją misję – dostarczania tanich, bezpiecznych i szybkich przelewów dla mieszkańców 45 krajów świata. Dlaczego wybór padł na Piotra Żyłę i Wojtka Fiedorczuka?

Kolejne odcinki będą emitowane od połowy lipca na kanale YouTube, na Facebook fanpage TransferGo. Seria video bloga potrwa minimum do października 2017.

Już dziś włącz: https://www.youtube.com/watch?v=GfZn7f4C3nU i pamiętaj, aby nie przegapić ani jednego odcinka.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.