Facebook Google+ Twitter

"Piotruś Pan". Premiera w Teatrze Capitol w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-07 11:29

Pierwsze przedpremierowe przedstawienia już w drugiej połowie maja. Specjalne spektakle z okazji Dnia Dziecka połączone z niespodziankami oraz nagrodami dla widzów!

 / Fot. materiały prasoweIlu dorosłych marzyło, by choć przez chwile znów poczuć się dzieckiem?

Ile dzieci chciało choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy w prawo i aż do rana to właściwy adres? Czy być Piotrusiem Panem to znaczy nie umieć kochać? Czy kochać za mocno? Czy wróżki istnieją? Czy tylko wtedy, gdy się w nie wierzy? Czy tykanie budzika może obudzić krokodyla? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy...? Ale...? Dlaczego...? Znasz więcej pytań? Potrzebujesz lepszych odpowiedzi?

Zatem musimy się spotkać na naszym „kolorowo-muzyczno-fantastycznym” spektaklu „Piotruś Pan” w adaptacji Arkadiusza Klucznika, z piosenkami Dariusza Czajkowskiego (teksty) i Michała Kowalczyka (muzyka). Tylko u nas Nibylandia jest stanem radości... latanie – stanem ducha, a Piotruś Pan – każdym z nas.(J.J. Połoński)

Kolorowy spektakl przeznaczony dla widzów w wieku od lat 4 do 104. Umowna scenografia zmusza nas do uruchomienia wyobraźni. Piosenki Michała Kowalczyka są melodyjne i efektowne, i co najważniejsze – wpadają w ucho już po pierwszym wysłuchaniu.

Spektakl 27 maja 2012 g.12.00 w Teatrze Capitol w Warszawie.

Już niebawem więcej informacji na facebooku, youtoube, stronie internetowej teatru oraz producenta spektaklu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.