Facebook Google+ Twitter

Piraci z Karaibów ponownie z Orlando Bloomem? Aktor nie zaprzecza

Trwają prace nad filmem "Pirates of the Caribbean 5". Prawdopodobnie produkcja wejdzie na ekrany kin dopiero w 2017 roku. Być może w filmie zobaczymy Orlando Bloom'a, który wcielał się w postać Willa Turnera w pierwszych trzech częściach.

 / Fot. By Hengist Decius (Dsc_2268) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsOrlando Bloom wcielił się w postać Willa Turnera w filmach: "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka", "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata". W czwartej części, "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" już się nie pojawił. Do tej pory, udział Bloom'a w 5. części "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales" wydawał się wątpliwy. Pojawiła się jednak szansa na zmianę.

Aktor w czasie wywiadów stwierdził, że prowadzone są rozmowy na temat dołączenia przez niego do obsady. Bloom podkreślił, że jeszcze nie padły żadne wiążące decyzje, ale jest otwarty na propozycję studia Disney - podaje portal Stopklatka.

O czym będzie 5. część "Piratów z Karaibów"? Fabuła nie jest jeszcze znana. Spekuluje się, że film opowie o tajemnicy Trójkąta Bermudzkiego i poszukiwaniach mitycznego trójzębu Posejdona.

Za reżyserię mają odpowiadać Joachim Rooning i Espen Sandberg. Film na ekrany kin trafi w lipcu 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.