Facebook Google+ Twitter

"Piracki" atak na radiową "Jedynkę". Rozgłośnią zawładnie grupa Macież

Na środę 8 lutego zapowiedziane jest "pirackie" przejęcie anteny Programu Pierwszego Polskiego Radia. A wszystko okaże się...kabaretowym happeningiem.

Słuchacze "Jedynki" będą mogli ocenić, czy podoba im się wizja radia przedstawiona przez aktorską, satyryczną "Grupę Macież". O godzinie 21.05, Studiem imienia Agnieszki Osieckiej zawładną członkowie Grupy: Olga Sarzyńska, Mateusz Dębski, Mateusz Grydlik, Adam Młynarczyk i Marcin Sitek.

Ci, którzy znają kultowy skecz formacji "Radio bliźniego twego" wiedzą, że tego wieczoru na antenie można spodziewać się niespotykanej gdzie inndziej szczerości, okraszonej niemała porcją osadzonego w rzeczywistości dowcipu.

Wśród zaproszonych do Studia znajdzie się wielu nieprzecietnych gości. Wśród nich będzie amerykański gwiazdor o imieniu Robert, który podczas audycji odbierze specjalną nagrodę.

"Grupa Macież" składa sia z absolwentów warszawskiej Akademii Teatralnej i Akademii Muzycznej. Szerszej publiczności dała się poznać w 2009 roku podczas Przeglądu Kabaretów PAKA, gdzie zdobyła Grand Prix. W twórczości formacji dominuje satyra na miałką kulturę masową i paradoksy życia codziennego.

"Radio Macież - piraci efektu" już w najbliższą środę w radiowej Jedynce. Nie przypadkowe powinny być skojarzenia z trwającymi dookoła protestami przeciwko "antypirackiej" umowie ACTA.

Za członkami Grupy zapraszamy słuchaczy przed odbiorniki: "Nie przegapcież. Nie prześpijcież. Słuchajcież! Radio Macież!"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.