Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14148 miejsce

PiS będzie bronić TV Trwam w Brukseli i podczas Euro 2012

Manifestacja przed Parlamentem Europejskim, demonstracje w Polsce podczas Euro 2012 oraz zgłoszenie oficjalnych postulatów do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie to działania, które Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało w obronie Telewizji Trwam.

Fotografia ilustracyjna / Fot. Wistula, CC 3.0Jak czytamy w portalu Gazeta.pl o planach Prawa i Sprawiedliwości w kwestii obrony Telewizji Trwam poinformował w Sopocie poseł Andrzej Jaworski. W związku z tym, że stacji ojca Tadeusza Rydzyka KRRiT nie udzieliła koncesji na nadawanie na pierwszym multipleksie cyfrowym, partia Jarosława Kaczyńskiego gotowa jest podjąć wszelkie kroki, aby całą sprawą zainteresować opinię publiczną poza granica naszego kraju.

Na 5 czerwca zaplanowano manifestację przed Parlamentem Europejskim w Brukseli. Poseł Jaworski uważa, że w stolicy Belgii demonstrować może nawet kilka tysięcy osób, dla których zarezerwowane mają zostać autobusy i pociągi. Poseł wyraża nadzieję, że do manifestacji przyłączy się także Polonia.

A skąd pomysł na demonstrację w Brukseli? Prawo i Sprawiedliwość w specjalnym komunikacie poinformowało, że jednym z głównych zadań Parlamentu Europejskiego jest "występowanie w obronie przestrzegania praw człowieka". Jednym z podstawowych praw człowieka jest wolność słowa, którą zdaniem PiS, decyzja KRRiT narusza. Partia Jarosława Kaczyńskiego podkreśla, że dyskryminacja jedynej w Polsce telewizji katolickiej jest dyskryminowaniem katolickiej części naszego społeczeństwa.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (48):

Sortuj komentarze:

Uważny
  • Uważny
  • 16.05.2012 22:12

Proponuje również ten przeczytać artykuł i komentarze .Zapewniam warto.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta
  • Marta
  • 06.05.2012 17:04

Żądza władzy Kaczyńskiego jest godna pożałowania. Aby osiągnąć wymarzony cel gotów jest zburzyć ład w kraju i doprowadzić do wojny domowej. Ten człowiek po prostu jest żałosny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic
  • kibic
  • 05.05.2012 23:40

Jak nam zapaskudzą EURO, to wypadałoby ich powywieszać za jaja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sako
  • sako
  • 05.05.2012 14:07

Panie Premierze za Panem Stoją miliony ludzi uczciwych, jestem jednym z nich i proszę Pana o zdecydowane działania w celu unimożliwienia destrukcyjnej działalności ludzi z pod znaku Rydzyka i J.Kaczyńskiego, oni nas okradają i kompromitują, czas z tym skończyć - odwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 30.04.2012 22:34

Perfidne gierki rydzyka i nic więcej dlaczego nie chce rydzyk ujawnić dokumentów finansowych o co tam chodzi może boi się ,że wyjdą machloje .Normalny przedsiębiorca dawno byłby pozamiatany , ale rydzyk nie jemu wszystko można . Sprawa tv trwam służy rydzykowi tylko i wyłącznie do wszczynania zamieszek i zadym politycznych żeby Polskę podpalić i zatopić w wzajemnej nienawiści. To perfidne działania nie służą kościołowi i z czasem bogu ducha winny kościół będzie musiał zapłacić za poczynania redemptorysty rydzyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czemu nie? Przecież wstydu nigdy za dużo. Do tego protesty Solidarności, brak drug. Na pewno nas zapamiętają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 30.04.2012 16:50

To nie jest troska o TV Trwam , to co wyprawiają PiS i SP WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA . Obecnie mamy awaturę tych partii kto jest pomysłodawcą kabaretu w Brukseli . 5 VI te dwie partie będą obgadywać swój kraj jak to łamane jest w Polsce słowo boże. Jedynym celem tych polityków jest walka o łaski Rydzyka. To jest porażające , jak można kompromitować kraj i skarżyć się eurodeputowanym . Wg informacji chcą zawiadomić OBWE , ONZ i inne organizacje światowe . Jeden belzebub [ to nie duchowny ] , biznesmen robi siarę całemu krajowi. Kaczyński , Ziobro , Rydzyk , Sakiewicz pod sąd niech się wytłumaczą gdzie są łamane prawa Rydzyka , który ma gdzieś polskie prawo . Władze Polski winny zapoznać Watykan jak to w Polsce deptane jest chrześcijaństwo przez kilku osobników .

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 30.04.2012 16:14

@ katolik to nie do Ciebie ! W pełni sie z Tobą zgadzam .

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 30.04.2012 16:12

Poniższe wpisy pochodzą od jednej osoby. Zaśmieca stronę . Wszystko wskazuje ,że jest niezrównoważony psychicznie pisowiec . Dopasował się do Kaczyńskiego i całej szarańczy go otaczającej . To nie debata . Rydzyk nie ma strony swojej ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katolik
  • Katolik
  • 30.04.2012 13:02

NIKT NIE KNEBLUJE UST TV Trwam kol.red Dzisiaj 12:24 .
Proszę przeczytaj to jeszcze raz ale ze zrozumieniem słowa pisanego .Uruchom wreszcie swój intelekt i myśl samodzielnie-chyba że jesteś jednym z tych co wciskają ciemnotę otumanionym ludziom , którzy przyjmują wszystko bezkrytycznie i bezrefleksyjnie.
"Przez pięć lat zabiegałem aby ojciec Tadeusz Rydzyk występował w tym filmie.zamierzałem pokazać prawdziwą twarz ojca Tadeusza -jak przed kamera odpowiada na pytanie i wyjaśnić to co starannie ukrywa przed opinią publiczną , przed słuchaczami Radia Maryja -NIE UDAŁO SIĘ ! "Jerzy Morawski
Tu są te słowa :
http://www.youtube.com/watch?v=2DFJBnmhcmI
Dlaczego ojciec Tadeusz Rydzyk i redemptoryści nadają na częstotliwościach ami rosyjskiej i dlaczego mają swoje nadajniki na Uralu .NA JAKIEJ ZASADZIE Z ROSJĄ SIĘ REDEMPTORYŚCI ROZLICZAJĄ I NA JAKICH WARUNKACH ROSJA ICH WSPIERA W TYM NADAWANIU ?!!!!!!Maja przecież możliwość i to robią nadawać poprzez nadajniki satelitarne -przecież sprzedają dalej dekodery do oglądania poprzez te nadajnik!
Dlaczego redemptoryści i ojciec Tadeusz Rydzyk nie pokazują faktycznych dochodów i nie pokazują skąd mają pieniądze na swą działalność .
CZY CZASEM TO NIE SĄ JUDASZOWE SREBRNIKI by Polskę obmawiać i zdradzać ??
Już redemptoryści byli z Polski wydaleni , za działalność na rzecz Prus i zdrady Polski!!