Facebook Google+ Twitter

PiS będzie miało nowych spin doktorów

Partia Prawo i Sprawiedliwość, w ramach przygotowań do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, wyznacza kandydatów na nowych spin doktorów. Najprawdopodobniej zostaną nimi Jacek Kurski, Adam Hofman oraz Mariusz Kamiński.

Jacek Kurski / Fot. Jarosław Kruk/GNU Licencja Wolnej Dokumentacji.
Partia Prawo i Sprawiedliwość, w ramach przygotowań do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, wyznacza kandydatów na nowych spin doktorów. Mają zastąpić oni Adama Bielana i Michała Kamińskiego, którzy odeszli z PiS do klubu Polska Jest Najważniejsza.

Jak informuje serwis www.bankier.pl, najpoważniejszymi kandydatami są Jacek Kurski, Adam Hofman oraz Mariusz Kamiński.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

werol
  • werol
  • 16.12.2010 21:59

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nysiak
  • nysiak
  • 16.12.2010 20:32

Komentarz został ukrytyrozwiń
diagnosta ateista
  • diagnosta ateista
  • 16.12.2010 19:05

Bodajże jedynym sprawiedliwym wśród NARODÓW ŚWIATA jest super inteligentny, niezwykle wykształcony, bezgranicznie wszystkim życzliwy, piękny niczym Donek - KAZIMIERZ KOLEBUK. Spin doktor partii "SiSwB". Słoma i siano w butach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.12.2010 18:32

Bodajże jedynym doktorem w PiS jest prezes. Brakuje mu jednak spinu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie najczęściej posłowie całują posłanki? - W "pisie". ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
zly lew
  • zly lew
  • 16.12.2010 16:20

oj pisiory az przykro naq was patrzec a nie spomne o czytaniu bo to juz calkiem szabo tylko na kazania rydza mozecie liczyc !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
hoopimistic
  • hoopimistic
  • 16.12.2010 15:57

hofman do kuchar borowych k/Kunina na zawiadowcę st. kol.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ehhh
  • Ehhh
  • 16.12.2010 15:51

Znowu te same twarze, te same problemy, te same ...
Jak jestem czlowiekiem otwartym na wszystko, cierpliwym tak czasem mi rece opadaja...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bohdan
  • Bohdan
  • 16.12.2010 15:42

do jorki
Jezeli mówisz o namawianiu do zbrodni,powiedz o tym jak Palikot nawoływał do zabicia Lecha Kaczyńskiego i sprzedania jego skóry.Ale to jest dla ciebie niewygodne,jak to u POparańców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jorki
  • jorki
  • 16.12.2010 15:32

Cala trojka g -no warta chamska bezczelna.Polacy nie dajcie soba manipulowac. O Kurskim i Kaminskim nie warto nawet pisac. Natomiast Hofman powinien siedziec za slowa ktore publicznie wypowiedzial o Palikocie ,, ze Palikota czeba piwiesic na najbizszej galezi ,,. To jest namawianie do zbrodni. I takim ludziom Polacy maja zaufac.