Facebook Google+ Twitter

PiS gorsze od PO? Korwin-Mikke broni partii rządzącej

Janusz Korwin-Mikke często krytykował gabinet Donalda Tuska, nie potrafiąc wskazać sukcesów obecnego rządu. Tym razem zamienił się rolami - z krytyka przeistoczył się w obrońcę, który pokazuje dobre strony działalności gabinetu Tuska.

Janusz Korwin-Mikke wielokrotnie wskazywał, że między PO i PiS nie ma większych różnic i oba ugrupowania okupują polską politykę, współtworząc tzw. "bandę czworga". Dzisiaj lider Kongresu Nowej Prawicy już takie różnice zauważa - dla niego PiS to zdrajcy i oszuści, a PO to uczciwi demonterzy polskiego państwa.

PO jest lepszym wyborem dla Polski niż PiS


Z jego opisu wynika, że rządząca partia jest znacznie lepszym wyborem dla Polski, niż partia opozycyjna. Korwin staje w obronie PO i chwali jej polityków: "Jednak ci ludzie pilnowali porządku" - mówi o nich. Pozytywnie ocenia również inny aspekty polityki PO względem UE: "Dzięki Tuskowi Polska była jednym hamulcem w UE, w sprawie wydawania unijnych funduszy na walkę z globalnym ociepleniem" - mówi Korwin. Przypomina jeszcze inne zasługi premiera Tuska; brak kupna szczepionek na świńską grypę oraz niepodpisanie Karty Praw Podstawowych: "Trzeba widzieć również dobre rzeczy, które zrobił ten rząd"- podkreśla Janusz Korwin- Mikke.

W porównaniu z tą opinią PiS ocenia negatywnie. Politycy PiS to dla Korwina zdrajcy, którzy udają patriotów. Lider Kongresu Nowej Prawicy przypomniał, że Lech Kaczyński ratyfikował Traktat Lizboński, a jego brat Jarosław postulował zbudowanie armii europejskiej.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

@Wojciech Lasocki, z reguły nie odpowiadam takim ludziom jak pan. Tym razem pan przestrzelił; jeżeli chce mi pan dołożyć musi się pan bardziej postarać. Tekst jest moją własnością i mogę go opublikować gdzie tylko chcę. Oczywiście od warunkiem, ze najpierw się tekst ukaże na w24. Niech pan zapyta się ludzi zarządzających tą stroną. No, śmiało!

Komentarz został ukrytyrozwiń
nac
  • nac
  • 25.05.2012 08:45

judaszu kurwinie miękki nie ćpaj już dzisiaj bo ci marycha móżdżek wypali

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 24.05.2012 21:08

Radek kocham cie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 23.05.2012 21:58

No to jak pan widzi panie Kowalski -- jak Platfusy się denerwują, to znaczy że dobry artykuł !! Trafił pan w sedno! Uderz w stół, a nożyce się odezwą....5*
Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 23.05.2012 19:46

Bo o to chodzi , pan Kowalski ma taką misję - dołożyć Tuskowi , wybielić Kaczyńskiego.
Powinie być bojkotowany przez internautów za pisanie nieprawdy .
Największa rzesza czytelników .....? Takiego pokroju jak pan .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie przepisuje żadnych artykułów, publikuje je również na innych serwisach, po tam mam również swoje konta. Staram się docierać ze swoimi artykułami, do jak największe rzeszy czytelników. Co do punktu drugiego, to pan się myli, słów w ogóle nie zmieniam.

PS. Co to jest proPiSowski komentarz?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.