Facebook Google+ Twitter

PiS idzie na wojnę z Lisem i "Newsweekiem"

Będzie wojna, może nie trzecia światowa, ale jednak będzie. Prawo i Sprawiedliwość ma złożyć pozew przeciwko tygodnikowi "Newsweek" Tomasza Lisa. Bo najnowsze wydanie zawiera wiele plotek, kłamstw i informacji nieprawdziwych o PiS.

Nie po raz pierwszy tygodnik "Newsweek", jak mówią politycy PiS, prowadzi atak na partię i prezesa Kaczyńskiego. Tym razem nie przejdzie to tak łatwo. Będzie pozew. Podstawą pozwu sądowego ma być najnowszy artykuł pt. "Srebrny układ", który - zdaniem szefa klubu parlamentarnego PiS, Mariusza Błaszczaka - "uderza w partię i jej prezesa".

Poseł Mariusz Błaszczak powiedział dziś rano w radiowej Trójce, że artykuł ten zawiera wiele plotek, kłamstw i informacji nieprawdziwych. "Nie pozwolimy sobie – zaznaczył szef klubu PiS - na to, żeby publikowano takie nieprawdziwe materiały. A politycznie jest to wyciągnięta przez (Tomasza) Lisa ręka, wobec Donalda Tuska, zresztą nie po raz pierwszy".

Szef klubu PiS, Mariusz Błaszczak, podkreślił, że artykuł ten jest atakiem "na PiS i na Kaczyńskiego". Według niego, politycznie rzecz ujmując, to jest szukanie wsparcia dla Donalda Tuska, który, jak to określił, "skompromitował siebie, odnosząc się do sprawy Amber Gold, ze względu na to, że jego syn był zatrudniony w instytucji, która naciągnęła Polaków na olbrzymie pieniądze".

Tygodnik "Newsweek" pisze m.in., że Jarosław Kaczyński stworzył pod patronatem nieżyjącego brata, "polityczno-biznesowy konglomerat, dzięki któremu żyje jak najwyższy dostojnik". W tygodniku można przeczytać też, że Instytut imienia Lecha Kaczyńskiego to obudowa, która "kryje polityczno-biznesowy, mechanizm zasilany państwowymi pieniędzmi".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 21.08.2012 08:52

Żadne świńskie komentarze w Nesweeku ,czy w Wyborczej nie są wstanie przykryć Megaprzekrętu Platformy!

Teraz mogą wyborcy dobrze się przyjrzeć czym jest Platforma - Tusk i reszta szajki!

Wysokie standardy obowiązują tylko do wyborów ,po wyborach syf kiła i mogiła - to obraz Platformy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
  • Jakub
  • 20.08.2012 21:20

Ale ten dom obok willi Kaczyńskiego też wykupiła spółka bo prezes nie chciał nowych sąsiadów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub
  • Jakub
  • 20.08.2012 21:18

No i PiS przegra z kretesem , dwie spółki PiS SREBRNA i Srebrna media ..
Mają nieruchomości na Al Jerozolimskich i odnajmują lokale , właścicielowi Niezależna pl i Gazecie Polskiej -internetowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
  • kaz
  • 20.08.2012 17:59

Platforma wraz z Tuskiem, by choć trochę odpocząć od afer, które sami stworzyli - opluwają opozycję by odwrócić uwagę od totalnej krytyki w mediach . Nawet Niemcy proponują zmianę skompromitowanego Tuska ,na Gowina ,bo boją się rozróby w Polsce. Tusk się kończy .... i dobrze!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elf
  • elf
  • 20.08.2012 15:01

Jaki ten PiS poszkodowany !!!
A niech wezmą GPC Nasz Dziennik Uważam rze , Rzepę - - znajdą tam arty krytyczne na siebie ? A jakie paszkwile idą na PO , SLD ,Ruch Palikota i wszystkich kto nie z Kaczyńskim ?
Jest jaszcze Rydzyk i RM ,które tępią wszystkich . A PiS to co ? Święta krowa nie podlega krytyce ? i ŚLEDZTWU DZIENNIKARSKIEMU ?
Jeśli Kaczyński wydaje 100 tys miesięcznie na ochronę to woła o pomstę do nieba .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.