Facebook Google+ Twitter

PiS jest jak "napompowany LPR" - twierdzi Marek Migalski

Na swoim blogu Marek Migalski skomentował wstąpienie do PiS Anny Sobeckiej. Decyzja PiS o przyjęciu posłanki w szeregi tej partii jest dla Migalskiego potwierdzeniem, że Prawo i Sprawiedliwość przypomina "napompowany LPR".

Anna Sobecka podjęła tę decyzję, bowiem - jak oświadczyła - nie ma już w PiS "liberałów" z PJN. Marek Migalski na swoim blogu natychmiast skomentował akces posłanki do PiS: - Potwierdza to słuszność decyzji o pożegnaniu się z partią Kaczyńskiego. [...] i ułatwia nam zadanie, bowiem jeśli PiS coraz bardziej przypomina napompowany LPR, a Jarosław Kaczyński coraz częściej przebija w swoich filipikach Romana Giertycha, to znaczy, że wzrasta liczba tych, którzy na PiS już nigdy nie będą chcieli oddać głos i może rozważą możliwość zagłosowania na PJN.


Migalski twierdzi, że na tle Kaczyńskiego, Giertych wypada obecnie jak "europejski mąż stanu i umiarkowany konserwatysta".

Także wydarzenia w PO napawają optymizmem Migalskiego, bo informacja iż "Drzewiecki wraca do PO i ma się znaleźć na listach tej partii w wyborach do Sejmu. Podobnie ma być potraktowany Zbycho Chlebowski" satysfakcjonuje polityków PJN. "Im większa autokompromitacja obu wielkich dotychczas formacji, tym więcej tlenu dla PJN - twierdzi
Migalski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

qq
 • qq
 • 03.11.2011 15:31

`ćpają?Ziobro,Kurski,Cymański,...(ziobryści)- ZGŁUPieli?-muszą przeprosić : J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS - DOŚC ich GŁUPICH ciągłych wystąpień w mediach. Woda sodowa UDERZYŁA PARLAMENTARZYSTOM UE do głowy? jak pOSŁOM? PJN-u (ZDRAJCOM: wyborców premiera,prezesa PIS-u J.KACZYŃSKIEGO).PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS. Nadzieją POLAKÓW jest MĄDROŚĆ,a nie GŁUPOTA niektórych członków PIS - jeżeli chcą w MEDIACH : MIESZAĆ ,dzielić,... to lepiej ODEJŚĆ SAMEMU z PIS niż PODZIELIĆ los PJN-u!Wyborcy PIS-u DOMAGAJĄ się natychmiast przestania : DYSKUTOWANIA w mediach na temat rozliczeń europosłów ,a także obecnych posłów PIS-u , aby NIE dawać mediom PODSTAW do :mataczania ,plotek,... co do ROZŁAMU w PIS-ie. DOŚĆ ŻAŁOSNYCH występów w mediach-przestańcie DYSKUSJI na ich temat, NIE wyrzucajcie ICH z parti -jak NIE ZMĄDZEJĄ i nie przeproszą WYBORCÓW PIS - to SAMI ODEJDĄ bo NIKT ich nie wybierze .WYNIK PIS-u b.dobry, BYŁBY znacznie LEPSZY, gdyby europosłowie BARDZIEJ WSPIERALI J.KACZYŃSKIEGO i PIS w wyborach .Dać im CZAS na PRZEMYŚLENIA - czy chcą: DZIAŁAĆ dla DOBRA partii PIS i w niej ZOSTAĆ - nie DAWAĆ POŻYWKI mediom, które są nieprzechylne J.KACZYŃSKIEMU i PIS.Media zapraszają do dyskusji PRZEWAŻNIE LUDZI - ŻLE ŻYCZĄCYCH PIS-owi.Za całe zamieszanie w mediach odpowiedzialni są europosłowie i posłowie z PIS - NIE wiadomo dlaczego dają się PODPUSZCZAĆ mediom - dziwią się WYBORCY PIS . TYLKO od SKRUCHY , SZYBKIEGO wyciszenia w mediach i od zmiany ZACHWANIA europosłów i innych posłów zależy czy PIS będzie dalej ICH PARTIĄ - czy WYBORCY J.KACZYŃSKIEGO i PIS-u WYBACZĄ im GŁUPOTĘ, błazenadę,rozruby w mediach, ... i TYLKO od WYBORCÓW PIS (a nie od nich samych) ZALEŻY czy ZAGŁOSUJĄ na nich w przyszłych wyborach parlamentarnych-ich dobry WYNIK -to w 90% zasługa głosujących na TIM J.KACZYŃSKIEGO. Na razie nie ZWRACAJMY na nich uwagi (ZLEKCEWAŻMY ich ) , nie KRYTYKUJMY ich,nie zaogniajmy w mediach ich "GŁUPOTY",może się WYCISZĄ i OPAMIĘTAJĄ-nie lepiej krytykować RZĄD?
Zgoda buduje,niezgoda rujnuje. Zakończcie spory-przeproście się.Dość dyskusji w mediach.Często MILCZENIE jest ZŁOTEM. Nie dajcie się PODPUSZCZAĆ MEDIOM(wyrwanym zdaniom),że"Ktoś coś z PIS-u powiedział lub napisał"-nim odpowiecie-zapoznajcie się najpierw z CAŁYM TEKSTEM!,aby nie wciskały wam KITU. WYNIKI WYBORÓW-tylko NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS .Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU),a za 4 lata (a może wcześniej) uważają ,że zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS nad: PO. PIS musi się ROZSZERZAĆ,a nie dzielić-w tym siła PIS.
piszą internauci-"woda sodowa zaczyna uderzać do głowy, chyba jakiś obłęd ? pomieszanie zmysłów ;choroba zwana władzą trwa"."Kroi nam sie państwo bezprawia.Nie liczy się przepis konstytucji liczy się kretyński pomysł donka.Zamiast działać mając prezydencję schował się do mysiej dziury i czeka z swoim glupim pomysłem na jej koniec.Idą czteroletnie dla rządu wakacje.Ta banda niczego dla ludzi nie zrobi, co czlowiek bez HONORU to widac samozwaniec ,ma od kogo sie uczyc za miedza robia to samo .",""Polska to nienormalnośc" Chcieliście wnuczka? To go macie.", "I stało się. Wszyscy zgłupieli bo wygrał ten co rządził. Nie wiadomo co robić nawet ten co "wygrał" zdurniał. I znów problemy.","zlekceważył,olał i zakpił z prezydenta -sam zebrał rząd i zaczął działać - czy prezydent będzie ciągle ulegał zachciankom i codzienie innym(przeciwnym) WYMYSŁOM Tuska-WYGLĄDA NA TO ,że mimo,że miał 4 lata to premier NIE MIAŁ i NIE MA żadnej POLITYKI powołania NOWEGO RZĄDU.Premier sam siebie DESYGNOWAŁ co OBURZYŁO i ZASKOCZYŁO:prezydenta,wyborców, media,wszystkich POSŁÓW,... - KONFLIKT w PO to WALKA o JUŻ WCZEŚNIEJ OBIECANE STOŁKI posłom PO.Tusk POWODUJE: NAPIĘCIA,ŁAMANIE DOBRY OBYCZAI -to jakaś NIEZROZUMIAŁA i GŁUPIA ZABAWA w PIASKOWNICY"-nie znają konstytucji(konstytucjonalista PIOTROWSKI).Tusk przed wyborami OBIECAŁ WYBORCOM REKONSTRUKCJĘ RZĄDU ZARAZ PO WYBORACH i NATYCHMIASTOWE ROZPOCZĘCIE REFORM - znowu OSZUKAŁ

Komentarz został ukrytyrozwiń
KAJA
 • KAJA
 • 28.02.2011 15:40

PANIE MIGALSKI TO PO CO PAN STARTOWAŁ Z LISTY PIS SKORO DZIŚ PAN TAK KRYTYKUJE JEST PAN ZWYKŁYM KARJEROWICZEM MYŚLĘ ŻE DŁUGO PAN SIE NIE UTRZYMA NA TAKIEJ POZYCJI

Komentarz został ukrytyrozwiń
mangusta Gdynia
 • mangusta Gdynia
 • 19.02.2011 14:01

MIGALSKI JESTEŚ TYM;CZYM SIĘ MYJE PODŁOGI!!! NIEDŁUGO WYSCIERWISZ SIĘ NA PJN.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zuzia dawska
 • zuzia dawska
 • 10.02.2011 14:49

myslalam ze pan migalski to madry czlowiek a jak sie okazuje to kapletne dno

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
 • werol
 • 10.02.2011 12:22

Zaczyna się realizacja planu Rydzyka,aby na listach wyborczych PiS-u umieścić kandydatów"namaszczonych przez tatusia-dyktatora".

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 10.02.2011 10:52

A jeszcze nie tak dawno Migalski liściki do prezesunia pisywał. Jakich polityków mamy każdy widzi. Chlebowski i jemu podobni ze wstydu powinni na zawsze odejść z polityki, by nie narażać swoich partii na konfuzje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.