Facebook Google+ Twitter

PiS jest oburzone słowami Artura Górskiego

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-09 19:13

Sprawa wypowiedzi posła PiS Artura Górskiego o Baracku Obamie została skierowana do klubowego rzecznika dyscypliny Marka Suskiego. Decyzję w tej sprawie podjął szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Gosiewski.

Rzecznik klubu Mariusz Kamiński powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że partii zależy na jak najszybszym podjęciu decyzji w tej sprawie. Mariusz Kamiński podkreślił, że PiS jest oburzone słowami swojego posła i wysłało już list z przeprosinami do amerykańskiej ambasady. Napisano w nim, że PiS "jednoznacznie odcina się" od wystąpienia Górskiego i "przeprasza za zaistniała sytuację".

Tymczasem Marek Suski poinformował IAR, że jeszcze nie dostał wniosku o ukaranie Górskiego.
Poseł Artur Górski w środę mówił w Sejmie między innymi, że "Obama to chodząca katastrofa, a jego wybór oznacza koniec cywilizacji białego człowieka". "Obama w kwestiach polityki zagranicznej jest pacyfistą - i jak określili go Republikanie - naiwnym mięczakiem" - dodał poseł. "Teraz głosami swoich wyborców Obama - czarny mesjasz nowej lewicy zgniótł kandydata Republikanów Johna McCaina. Już niedługo Ameryka zapłaci wysoka cenę za ten grymas demokracji" - powiedział w Sejmie Artur Górski. Zarzucił także prezydentowi-elektowi, że jest "kumplem lewackiego terrorysty".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.