Facebook Google+ Twitter

PiS: "Komorowski prezydentem jednej opcji politycznej"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-03 21:23

Podpisując ustawę emerytalną prezydent stał się zdaniem PiS "reprezentantem jednej opcji politycznej".

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskPosłowie PiS po spotkaniu Rady Politycznej wydali kilka uchwał m.in. w sprawie ustawy emerytalnej, którą podpisał prezydent Bronisław Komorowski. Prezes PiS powiedział, że działacze jego partii i on wyrazili swój "zawód". "Decyzja prezydenta sprawia, że jest on reprezentantem jednej opcji politycznej" - cytuje serwis Gazeta.pl.

 / Fot. W24Po przeczytaniu tej wypowiedzi mam wrażenie, że PiS i jego prezes zapomnieli już jakiej opcji politycznej był prezydent Lech Kaczyński. Nie da się ukryć, że wszyscy byli i obecny prezydent, pochodzili z konkretnej partii. Mówienie, że prezydent (którykolwiek by to nie był) jest prezydentem wszystkich Polaków jest przesadą i nadużyciem.

Jednak, nie ma w tym nic złego, po prostu tak jest. Na pewno, Jarosław Kaczyński chciałby, żeby prezydent Komorowski wetował lub nie podpisywał ustaw rządowych uchwalanych przez Sejm. Chciałby również, żeby był konflikt między prezydentem i premierem.

Prezes Kaczyński powinien jednak wiedzieć, że tak jak nie było konfliktów, między nim i jego bratem, tak i tu nie ma co się tego spodziewać. Gra pozorów będzie zachowana, ale nikt nikomu krzywdy nie zrobi i to jest; "oczywista oczywistość"!

Dziwię się, że polityk tego formatu jak Jarosław Kaczyński ogłasza takie rewelacje.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Z tego wniosek jest prosty: ten format to A10 ( wymiary 26x37 mm).

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędruś
  • jędruś
  • 03.06.2012 21:46

szanować tak .. ale wybrać powtórnie .. już nie!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek
  • olek
  • 03.06.2012 18:56

Mamy normalnego Prezydydent i trzeba to szanować 1

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
  • Lipa
  • 03.06.2012 16:05

No tak , kiedyś mieliśmy 2 prezydentów w jednej kadencji . Jeden siedział z przodu drugi komenderował z tylnego siedzenia. To byli panowie jednej opcji jedynie słusznej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
  • ala
  • 03.06.2012 13:10

myśla o przyszłości .. owszem .. ale o swojej bo ktoś na te przywileje musi tyrać!!!ze tez są jeszcze polacy tak naiwni...!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam M.
  • Adam M.
  • 03.06.2012 10:39

Ktoś musi myśleć o przyszłości, a nie tylko obiecywać, że "my zrobimy" !

Komentarz został ukrytyrozwiń
propra
  • propra
  • 03.06.2012 09:13

Komorowski POdpisal ustawę w DZIN DZIECKA!!!Zrobil dzieciakom prezent,żeby babcie i dziadkowie nie opiekowali się wnukami tylko tyrali do usr..ej śmierci.Dzieciakami zajmie się element POdwórkowy i wyrosną na gangsterów i ćpunów...jak niektórzy przedstawiciele narodu zresztą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 03.06.2012 09:06

prezydent komorowski podpisując ustawe emerytalna wydał wyrok na tuska i partie PO ... to nie jest tak ze polacy zapomna .. ze zrobiło sie ich na szaro.. nie tym razem...do wyborów...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Keram
  • Keram
  • 03.06.2012 08:41

Bylo pare milionow podpisow preciw tej ustawie. Prezydent Komorowski wcale tego pod uwage nie wzial.
To zle swiadczy o prezydencie. Zycze tym wszystkim ktorzy chwala p.Tuska i p.Komorowskiego by dozyli 67
lat.Zobaczymy jak wtedy golowasy bedziecie spiewac!

Komentarz został ukrytyrozwiń
NiePoprawny jeden z wielu
  • NiePoprawny jeden z wielu
  • 03.06.2012 08:32

Teraz kozaczycie bo jesteście młodzi,wy wyborcy Parti Oszustów,zobaczymy jak będziecie PO 50ce a pracy nie będzie dla wszystkich,