Facebook Google+ Twitter

PiS przedstawił swój dream team: "Ten zespół zmieni Polskę"

Jarosław Kaczyński na zorganizowanej w środę konferencji prasowej wystąpił razem z kilkunastoma ekspertami i politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Lider PiS w otoczeniu zaproszonych gości przekonywał, że jest to "silny zespół", który chce zmienić Polskę. Jak oświadczył Kaczyński, Polska powinna być krajem nie tylko solidarnym, ale również nowoczesnym. W jego opinii sukces Polski jest możliwy wtedy, gdy droga do niego prowadzi przez "pracę kompetentnych ludzi". Prezes PiS pytany przez dziennikarzy, czy jest to potencjalny przyszły rząd, odpowiedział, iż jest to na razie "zespół ekspertów", który ma pokazać, że partia ta ma swoich szeregach wielu ludzi kompetentnych i przygotowanych do objęcia najważniejszych funkcji w państwie.

W konferencji wraz z szefem PiS wzięli udział m.in. były wiceszef MSZ Witold Waszczykowski, były wiceminister gospodarki Piotr Naimski, były wiceminister skarbu Paweł Szałamacha, były wiceminister zdrowia Bolesław Piecha, były szef NSZZ "Solidarność" Janusz Śniadek oraz socjolog, prof. Józefina Hrynkiewicz.

Zobacz najchętniej czytane artykuły Michała Wróblewskiego

Poszczególne osoby na konferencji prasowej omawiały dziedziny życia publicznego, którymi miałyby zająć się w przyszłości.

Piotr Naimski mówił o gospodarce, Witold Waszczykowski o polityce zagranicznej, Beata Szydło o finansach publicznych, prof. Andrzej Waśko o edukacji, Janusz Śniadek o sprawach społecznych, Paweł Szałamacha o infrastrukturze, Witold Śmiałek o funduszach unijnych, Janusz Wojciechowski o rolnictwie, Bolesław Piecha o służbie zdrowia, a lekkoatletka Urszula Włodarczyk o sporcie.

Źródło: onet.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

ss
 • ss
 • 07.10.2011 01:03

'
WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

Komentarz został ukrytyrozwiń
AAA KKK
 • AAA KKK
 • 06.10.2011 02:17

Listy wyborcze PiS:
* Katarzyna Łaniewska (babcia Józia z „Plebanii”)
* Beata Gosiewska (żona zmarłego w katastrofie smoleńskiej Przemysława Gosiewskiego)
* Andrzej Melak (brat tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej Stefana Melaka)
* Mariusz Kamiński (były szef CBA, obowiązuje go zakaz angażowania się w politykę)
* Maciej Wąsik (były zastępca szefa CBA, miał w gabinecie stanowisko odsłuchowe, jakiego nie miała nawet policja polityczna za PRL)
* Bogdan Święczkowski (były szef ABW, za jego rządów zastrzeliła się Barbara Blida, odpowiedzialny za inwigilację dziennikarzy)
* agent Tomek (uwodził, a następnie wydawał CBA upatrzone kobiety)
* aniołki prezesa (Sylwia Ługowska, która „zacznie interesować się tym czym ma się zajmować, jak dostanie się do sejmu”, Magdalena Żuraw: „Nie jesteśmy, drogie panie, geniuszami – i całe szczęście! Jesteśmy kobietami – tym, co zostało stworzone, by być upiększeniem i ostoją dla geniusza! Nie rozumiemy, że posiadanie mniejszego IQ nie świadczy o mniejszej wartości osoby”)
* Ryszard Bender (Bender swoją karierę polityczną zaczynał w PRL. Był posłem tuż po stanie wojennym, kiedy porządni ludzie raczej siedzieli w więzieniach, albo obozach internowania, a nie w Sejmie; związany z Radiem Maryja)

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
 • opserwator
 • 06.10.2011 01:50

Dobrze, że przez ostatnie cztery lata mieliśmy tak dobrego premiera jak Tusk. Przynajmniej przeprowadził nas suchą stopą przez pierwszą falę kryzysu. Gdyby rządził Kaczyński byli byśmy drugą Białorusią. Jest jeszcze na to szansa. Wystarczy, że PiS wygra wybory.

Komentarz został ukrytyrozwiń
milo
 • milo
 • 06.10.2011 00:21

Kiedy napisałem większość miałem na myśli większość. Skoro jesteśmy przy stereotypach; PO ma jedna cechę wspólną, to nieudacznicy. Dowód? Ostatnie cztery lata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 05.10.2011 21:26

@ milo a ilu tych profesorów ? jeden ? Józefina ! Jedno jest pewne , mają wspólną cechę - są awanturnikami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 05.10.2011 20:58

tomaszewski to wytrawny awanturnik nie dziwia sie ze popiera awanturników z pisu ale sie dobrało towarzystwo a w tv w dzienniku przedstawili partie palikata jako wykolejeńców co za bezczelność już jedną taką akcje zrobili z tyminskim nacyganili ile sie dało a za 10 lat przeprosili co to wogóle jest szopka jaka chociaż nie popieram palikota ale za ten skandal telewizyjny ( bo idzie w sondazach do góry) oddałbym mu głos

Komentarz został ukrytyrozwiń
milo
 • milo
 • 05.10.2011 20:38

większość tych ludzi ma tytuły profesorów. Co PO ma do zaoferowania. Mgr Rostowskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 05.10.2011 20:33

a więc wyszła antyeuropejskość kaczynskiego jego nienawiśc do niemiec i brukseli a w wysłać go za atlantyk kupimy mu bilet i niech leci ze swoimi oszołomami

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 05.10.2011 19:10

Dlaczego tu tak mało komentarzy pisiorów ? Czyżby skład rządu Kaczyńskiego nie przypadł wam do gusty ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na zakończenie kadencji szabrują Nasz wspólny majątek. Sprzedali Mennice Narodową !!!

http://walterowicz.nowyekran.pl/post/28640,grad-sprzedal-mennice-narodowa-s-a

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.