Facebook Google+ Twitter

PiS przygotowuje się do władzy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-11-22 14:56

Jarosław Kaczyński przedstawił "Zespół Pracy Państwowej". Szef PiS powiedział, że jego partia chce być pierwszą ekipą w stu procentach przygotowaną do rządzenia.

Zespół ma przygotować Prawo i Sprawiedliwość do sprawnego przejęcia władzy. Składa się z ośmiu kilkunastoosobowych grup polityków partii, a także ekspertów odpowiedzialnych z różne dziedziny życia społecznego i gospodarki. Nazwiska specjalistów nie będą - przynajmniej na razie - podane do publicznej wiadomości.

Przedstawiając ogólne założenia Zespołu Pracy Państwowej Jarosław Kaczyński podkreślił, że chce, by "szuflady PiS były pełne projektów ustaw albo przynajmniej szczegółowych założeń do nich". Jego zdaniem Platforma Obywatelska nie dysponuje takimi projektami.

Były premier skrytykował rząd Donalda Tuska i wyraził przekonanie, że wiele jego działań, przedstawianych jako sukcesy, to w rzeczywistości porażki. Jako przykład podał wysłanie sześciolatków do szkół czy sytuację na wsiach. "Chcemy by po dwóch latach naszych rządów można było mówić o prawdziwych sukcesach" - podkreślił szef PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.