Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16738 miejsce

PiS sprzedał telefon Kaczyńskiego. Na karcie były wiadomości, kontakty

W sprzedanym niedawno aucie szefa PiS zostało kilka drobiazgów, należących do Jarosława Kaczyńskiego. Wśród nich znalazł się telefon z prywatnymi wiadomościami.

Sonda

Jak myślisz, ta informacja jest prawdziwa czy to kaczka dziennikarska?

Telefon Jarosława Kaczyńskiego został w sprzedanym aucie. / Fot. Bartłomiej Międzybrocki, Polska Times, http://www.polskatimes.pl/artykul/490794,pis-sprzedal-komorke-kaczynskiego-na-karcie-sim-zostaly-sms,id,t.htmlJak donosi dziennik.pl, na karcie SIM pozostały nieskasowane kondolencje po katastrofie prezydenckiego samolotu i numery telefonów do znajomych.

Za sprzedaż limuzyny prezesa odpowiadało biuro PiS. Zajmował się tym skarbnik partii Stanisław Kostrzewski.

Czytaj także: Ktoś strzelał w auto Jarosława Kaczyńskiego. PiS nie wyklucza zamachu

"Obaj bracia uważali Volvo i Saaba za najbezpieczniejsze samochody. Dlatego właśnie wybór padł na to auto. Świetnie się sprawdzał i bardzo o niego dbaliśmy" – podziedział dziennikarzom serwisu Kostrzewski.

Sam, także ze względów sentymentalnych, miał ochotę kupić samochod. Ostatecznie wóz sprzedano za pośrednictwem komisu.

Nowy właściciel chce odsprzedać srebrnego Saab 9-5. Wystawił auto na internetową aukcję.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

myNaród
  • myNaród
  • 08.01.2012 10:56

Ja na miejscu Pana Jarosława też zostawiłbym używaną komórę w używanym samochodzie.
I komóra i samochód były cały czas trefne.
Tuskowe ABW pewnikiem siedziało na komórze i w samochodzie.
I bez przerwy podsłuchiwało i namierzało

Zatem po co Panu Kaczyńskiemu "spalona" fura i "spalona" komóra?
Pan Jarosław wyjeżdżał z Warszawy na północ(dla zmylania paparazzi)
a bojówki młodzieżówki PO robiły zadyme i protesty w Krakowie.
PYTANIE. Skąd ta banda PO wiedziała, że Pan Jarosław
jedzie na grób brata i bratowej?

Pytam, skąd?

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
  • elaszychlinska
  • 07.01.2012 16:21

Prezes ma kiepskich współpracowników i to na wszystkich frontach , doradcy ,PR-owcy , kierowca , ochrona [ duzi a bezmyślni ]. Trudno żeby prezes sprawdzał samochód przed sprzedażą .A gdzie byli ci wszyscy wazeliniarze ? Mógł Hofman czy Błaszczak czy jakiś polityczny o to zadbać/

Komentarz został ukrytyrozwiń
mający baczenie
  • mający baczenie
  • 06.01.2012 18:19

UWAGA
kuternoga to paser rzeczy kradzionych

Komentarz został ukrytyrozwiń
kuternoga
  • kuternoga
  • 06.01.2012 16:58

sprzedam samochod jako bonus uzywany telefon komorkowy z numerami mojej ukochanej rodziny,ksiedza proboszcza,miejscowego rzeznika oraz zoski ktora rada uszczesliwi w potrzebie do tego nowy kapelusz przedniej marki ktory sto lat wisial na gwozdziu a jeszcze z gwozdzia nie spadl.

Komentarz został ukrytyrozwiń
CÓRKA TEGO NARODU
  • CÓRKA TEGO NARODU
  • 06.01.2012 13:03

no tak Narodzie.
przed trzema laty Jarosław Kaczyński rozmawiał o chorobie swojej mamy z doktorem X.
Lecz zapomniał nazwę lekarstwa, które miał wykupić. Po trzech latach, doktor X wyjechał za granicę i był nieosiągalny, więc Pan Kaczyński zadzwonił do ABW i zapytał cz go "monitorowali" (czyt. podsłuchiwali) i mają tę rozmowę nagraną. "Monitorowali" a jakże, mieli, a jakże no i przypomnieli nazwę specyfiku. Za opłatą

to się nazywa Platformiana Czujność

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 06.01.2012 12:51

NO TO DOPADLI KACZYŃSKIEGO, A PRZEDE WSZYSTKIM TYCH
KTÓRZY SKŁADALI MU KONDOLENCJE.

SĄ TO PREZYDENCI OK. 96 KRAJÓW W TYM
PREZYDENT OBAMA Z MAŁŻONKĄ

JAK TYLKO PRZYJADĄ DO POLSKI MAJĄ PRZECHLAPANE.
TAKICH ZACHOWAŃ PAN TUSK NIE PUSZCZA PŁAZEM.

A WYKAZ TELEFONÓW KACZYŃSKIEGO DO ZNAJOMYCH?
TEŻ MI COŚ.
TUSKOWE ABW WCZEŚNIEJ I WIĘCEJ WIEDZAŁO DO KOGO DZWONI KACZYŃSKI
NIŻ SAM KACZYŃSKI

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 06.01.2012 12:47

Irena K Dzisiaj 08:12

spoko, bądź cierpliwa.
ciotka Osteoporoza i dziadek Aldzheimer już są u babci Jadzi.
robią swoje
na nich nie ma mocnych.

a i zus będzie uratowany

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sumienie Narodu
  • Sumienie Narodu
  • 06.01.2012 12:42

no i jak tam babciu Jadwigo, co dobrego u cioci Osteoporozy?
Robi swoje? Dzień po dniu, tydzień po tygodniu?
I bardzo dobrze.
A w zaufaniu powiem ci, że również Dziadek Aldzheimer wybiera się do ciebie.
W przyszłym roku. Zamiast Dziadka Mroza.
I to na stałe

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 06.01.2012 11:51

Takie zachowanie pokazuje że prezesunio musi mieć coś z głową jeśli to prawda

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 06.01.2012 08:12

Gospodarka się wali ,bezrobocie w tempie kosmicznym rośnie ,ponad dwa miliony ludzi żyje na skraju nędzy !,a babcia Jadzia i reszta kundli zajmują się pierdołami!!!