Facebook Google+ Twitter

PiS stawia na młode i atrakcyjne kandydatki. Poprawią wizerunek partii?

Były już "aniołki Napieralskiego", interesująca piosenka wyborcza PSL. Tym razem to PiS próbuje przekonać wyborców w niekonwencjonalny sposób.

Prezes PiS i kandydatka do Sejmu Sylwia Ługowska / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiPiS kontynuuje kampanię mającą na celu poprawę wizerunku partii. Zamiast atakowania PO, Prawo i Sprawiedliwość stawia na kampanię o pozytywnym wydźwięku.

Na dwóch nowych plakatach wyborczych pod hasłem "Chodźcie z nami" występuje siedem młodych i atrakcyjnych kandydatek Prawa i Sprawiedliwości. Obok zdjęcia każdej z pań znajduje się krótka informacja dlaczego warto głosować na PiS i o tym co skłoniło kandydatki do startowania z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Sylwia Ługowska (nr 5 na liście w Łodzi) zachęca wyborców: "Za rządów PiS powstało ponad milion nowych miejsc pracy". "Jestem w PiS, wiem co to znaczy nowoczesny patriotyzm" - zapewnia z kolei Magdalena Żuraw (nr 4 w Bydgoszczy).

Natomiast Aleksandra Jankowska (nr 4 w Gdańsku) popiera PiS "bo to szansa na innowacyjną gospodarkę i naukę opartą na wiedzy", Magdalena Wiciak (nr 6, Bielsko-Biała) uważa, że "młodzi ludzi zasługują na więcej", dla Anny Krupki (nr 6, Gliwice): "ważne jest uczciwe państwo", a Ilona Klejnowska (nr 6, Płock): twierdzi, że PiS "zapewni bezpieczeństwo".

Z kolei Anna Schmidt (nr 5, Krosno) uważa, że „Dobra szkoła, więcej żłobków i przedszkoli, ulgi prorodzinne - to jest to czego potrzebują Polacy”.

Plakaty wyborcze można obejrzeć na stronie wPolityce.pl.

Plakaty wpisują się w opublikowany kilka dni temu przez "Gazetę Wyborczą" planu kampanii PiS. Zmiana wizerunku ma pokazać Prawo i Sprawiedliwość, jako "partię ludzi młodych, ambitnych, aktywnych, przebojowych, kompetentnych, zadbanych, estetycznych, modnych, wyluzowanych, dowcipnych, pełnych pasji, radości życia, pełnych pomysłów, energii, optymizmu" - cytuje wytyczne
gazeta.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Maks Lasaron
 • Maks Lasaron
 • 18.09.2011 02:22

Jeśli juz chcecie głosować na PiS to wybierzcie te panie. Dajcie im szanse zmiany wizerunku partii stojacej u bram cmentarnych. To będzie powiew świeżości i wymiany . Stare na nowe. Przejadły nam sie wystąpienia leciwych dam w za małych garsonkach z przetłuszczonymi włosami. Wyborco i zwolenniku Pis daj im szanse. Betonie partyjny ty równieżpomóż własnej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tu dla każdego cos miłego. Warto obejrzec, bo cmokus w łapkę w wykonaniu blondynki wart jest każde pieniądze. :):):)

http://www.google.pl/search?q=zdj%C4%99cia+kaczy%C5%84ski+ca%C5%82owany+w+r%C4%99k%C4%99&hl=pl&biw=1110&bih=660&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=RyB0TrzID_CN4gSsru2UDQ&sqi=2&ved=0CBwQsAQ

Komentarz został ukrytyrozwiń
endriu5
 • endriu5
 • 17.09.2011 00:25

Pis jest super i juz

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 16.09.2011 20:47

Wyborcy nie dadzą się nabrać na ładne panienki . Trzeba jeszcze mieć doświadczenie i coś do powiedzenia [ wczoraj jedna z dziewczyn mówiła dokładnie to samo co wszyscy pisowcy] od siebie , spontanicznie . Na pytania precyzyjne odpowiadała : nie będę mówić przed wyborami ? a kiedy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 16.09.2011 17:35

Nie nie, zgadzam się w 100 proc. z tym, co napisała Pani o "fircykach" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu- w kwestii spotu ma pan rację. Zabrakło słowa inteligentne bądź mądre. Natomiast nie wierzę, że podoba się panu wzmianka o "szambie".

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 16.09.2011 16:56

Pani Magdo, w 100 proc. się zgadzam, ale - taki wniosek wypływa z najnowszego wyborczego plakatu PiS: "chodźcie z nami, bo jesteśmy piękne, urodziwe" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 16.09.2011 16:54

Przecież te panie mają takie numery na listach, że dostać się nie mają szans, więc można im te miejsca dowolnie rozdawać. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Mariusz Wójcik- Wizerunku PiS-owi nie poprawi najznamienitsza klinika chirurgii plastycznej, a smrodu szamba nie zredukują hektolitry najlepszych perfum. - panie Mariuszu to bardzo niesympatyczne słowa. Obraża pan w ten sposób tysiące ludzi, którzy będąc w PiS nie czują się śmierdzącym składnikiem tego"szamba". Powiem szczerze,że nie spodziewałam się po panu takiego komentarza. I na koniec zapytam : w czym pan widzi to "szambo"?
@ Panowie- tylko fircyki cenią kobiety za urodę nie zaś za rozum:))))) pozdrawiam przystojniaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wizerunku PiS-owi nie poprawi najznamienitsza klinika chirurgii plastycznej, a smrodu szamba nie zredukują hektolitry najlepszych perfum. Samemu Kaczyńskiemu zaś, nie pomoże ani uzyskanie prawa jazdy, ani szybki ożenek i potęga płodności. Tyle słowem niechęci do pana prezesa. A jemu kotu życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo to kot przecież...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.