Facebook Google+ Twitter

PiS tuż za PO. Na kogo byś zagłosował? [Sondaż]

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-10 22:03

Która partia jest na topie PO czy PiS? Kto powinien wygrać wybory?

Sonda

Na która partię byś zagłosował/a?

Jak wynika z sondażu wp.pl, od kilku miesięcy stopniowo spada poparcie dla partii Donalda Tuska, rośnie zaś dla partii Jarosława Kaczyńskiego.

Ostatni sondaż przeprowadzony na początku czerwca przez Homo Homini na zlecenie Wirtualnej Polski mówi już tylko o 1-proc. przewadze PO nad PiS. Jak wiadomo, sondaże nie dają pewnego obrazu, stanowią jednak wyznacznik trendu.

A Ty na kogo byś zagłosował?

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.06.2012 12:30

dziękuję za link..pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
komentarz
  • komentarz
  • 11.06.2012 12:12

Agata Rak, w takim razie przepraszam
Niestety również inni maja możliwość usuwania komentarzy , chociaz nie powinni tego robić .Są tu złośliwcy, oj są !!Niestety .Przecież to nie ich teksty .to powinien robić autor , chyba że są wyraźnie np. rasistowskie czy wulgarne .Zachęcam DO WEJŚCIA NA TA STRONĘ , PODAJE ADRES :
link
Serdecznie pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.06.2012 10:43

nie skasowałam komentarza...nie kasuję nawet tych złośliwych po co bym to miała robić?

Komentarz został ukrytyrozwiń
komentarz
  • komentarz
  • 11.06.2012 01:31

Agata Rak .Jesteś wrednym babsztylem .Osunęłaś mój komentarz a był nie złośliwy , wręcz życzliwy .tylko się pytałam dlaczego znieważasz nie zalogowanych .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.06.2012 22:58

co sondaż to inny..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 10.06.2012 22:23

Jest sonda na WP ....PO -32 PiS- 26 %

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.06.2012 19:28

to nawyk...współpracowałam kiedyś z czasopismem dla dzieci i wszystko musiało być pisane krótko,prosto i treściwie....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.06.2012 17:14

artykuł ma być z sondą bo ciekawa jestem głosów Państwa ale sonda jest jeszcze w redakcji...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
  • Lipa
  • 10.06.2012 17:06

@ Pani Agato , to drugi pani tekst na ten sam temat .Sonda uliczna WP jest najmniej miarodajna. Sondażownia Homo-Homini miała w ostatnich wyborach największe różnice w porównaniu do faktycznych wyników.
Poważne centrale dają 7 % przewagę PO nad PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oszustom mowimy NIE!
  • Oszustom mowimy NIE!
  • 10.06.2012 16:25

PO ma góra z 15% -- to wiedzą nawet dzieci!