Facebook Google+ Twitter

PiS uderza w Jerzego Millera. Generał Bielawny dostał nagrodę za milczenie?

Generał Paweł Bielawny, były zastępca szefa BOR, został zatrudniony przez wojewodę małopolskiego, Jerzego Millera. Będzie odpowiadać za bezpieczeństwo VIP-ów, którzy w okresie Euro 2012 przyjadą do Krakowa. W Krakowie mają trenować, w związku z Euro 2012 reprezentacje Włoch, Anglii i Holandii.

Portal niezalezna.pl rozdziera szaty nad byłym wiceszefem BOR, gen. Pawłem Bielawnym, który z zarzutami prokuratorskimi za zaniedbania w zabezpieczaniu tragicznego lotu samolotu do Smoleńska, 10 kwietnia 2010 r., znów będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo VIP-ów; tym razem podczas Euro 2012. Rozmówcy portalu oceniają, że gen. Paweł Bielawny "został nagrodzony za milczenie" o przyczynach katastrofy samolotu.

Przypomnijmy, że były zastępca szefa BOR, gen. Paweł Bielawny został zatrudniony przez wojewodę małopolskiego, Jerzego Millera. Będzie odpowiadać za bezpieczeństwo VIP-ów, którzy w okresie Euro 2012 przyjadą do Krakowa. W Krakowie mają trenować, w związku z Euro 2012 reprezentacje Włoch, Anglii i Holandii.

W komentarzu na niezależna.pl czytamy, że to jest działanie wymierzone w system prawny Rzeczypospolitej. Człowiek, który odpowiada za poważne nieprawidłowości, jest podejrzany o popełnienie przestępstwa i fałszowanie dokumentów, a tymczasem został doradcą ds. bezpieczeństwa w urzędzie państwowym. Opinię w tej sprawie dołączył poseł Antoni Macierewicz, szef zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej. Uważa on, że to (zatrudnienie) pokazuje "stopień kryminalizacji rządu Donalda Tuska".

Ostro uderza w ton krytyki związanej z decyzją wojewody, Jerzego Millera - poseł PiS, Marek Opioła, członek sejmowej komisji ds. służb specjalnych. W jego ocenie gen. Bielawny został ewidentnie nagrodzony, pytanie, za co. Być może za milczenie - "odmawia bowiem składania zeznań i wyjaśnień w sprawie jego roli w tragedii smoleńskiej". Brak mi słów dla tej bezczelności – akcentuje poseł Opioła. Jego zdaniem, premier, który nadzoruje wojewodów, powinien "natychmiast zdymisjonować Millera" za podejmowanie takich decyzji. Tymczasem "znów wszyscy pozostają bezkarni" – zarzuca poseł PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

sierżant
  • sierżant
  • 13.04.2012 21:04

A generał pierdoli nagrodę i swoje robi za pensję. Generał to nie taki zwyczajny chuj. Generał to generał i nie pierdolić głupot !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jerzy Miller wie co robi, woli mieć "milczka" przy sobie. Obaj na tym dobrze wyjdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 13.04.2012 13:22

A nie dostał nagrody Bielawny ??? - przecież dostał! No więc jaki atak? To nie atak tylko stwierdza się fakty .....autorze!!! PO jest najbardziej kryminogennym rządem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.