Facebook Google+ Twitter

PiS uderza w Jerzego Millera. Generał Bielawny dostał nagrodę za milczenie?

Generał Paweł Bielawny, były zastępca szefa BOR, został zatrudniony przez wojewodę małopolskiego, Jerzego Millera. Będzie odpowiadać za bezpieczeństwo VIP-ów, którzy w okresie Euro 2012 przyjadą do Krakowa. W Krakowie mają trenować, w związku z Euro 2012 reprezentacje Włoch, Anglii i Holandii.

Portal niezalezna.pl rozdziera szaty nad byłym wiceszefem BOR, gen. Pawłem Bielawnym, który z zarzutami prokuratorskimi za zaniedbania w zabezpieczaniu tragicznego lotu samolotu do Smoleńska, 10 kwietnia 2010 r., znów będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo VIP-ów; tym razem podczas Euro 2012. Rozmówcy portalu oceniają, że gen. Paweł Bielawny "został nagrodzony za milczenie" o przyczynach katastrofy samolotu.

Przypomnijmy, że były zastępca szefa BOR, gen. Paweł Bielawny został zatrudniony przez wojewodę małopolskiego, Jerzego Millera. Będzie odpowiadać za bezpieczeństwo VIP-ów, którzy w okresie Euro 2012 przyjadą do Krakowa. W Krakowie mają trenować, w związku z Euro 2012 reprezentacje Włoch, Anglii i Holandii.

W komentarzu na niezależna.pl czytamy, że to jest działanie wymierzone w system prawny Rzeczypospolitej. Człowiek, który odpowiada za poważne nieprawidłowości, jest podejrzany o popełnienie przestępstwa i fałszowanie dokumentów, a tymczasem został doradcą ds. bezpieczeństwa w urzędzie państwowym. Opinię w tej sprawie dołączył poseł Antoni Macierewicz, szef zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej. Uważa on, że to (zatrudnienie) pokazuje "stopień kryminalizacji rządu Donalda Tuska".

Ostro uderza w ton krytyki związanej z decyzją wojewody, Jerzego Millera - poseł PiS, Marek Opioła, członek sejmowej komisji ds. służb specjalnych. W jego ocenie gen. Bielawny został ewidentnie nagrodzony, pytanie, za co. Być może za milczenie - "odmawia bowiem składania zeznań i wyjaśnień w sprawie jego roli w tragedii smoleńskiej". Brak mi słów dla tej bezczelności – akcentuje poseł Opioła. Jego zdaniem, premier, który nadzoruje wojewodów, powinien "natychmiast zdymisjonować Millera" za podejmowanie takich decyzji. Tymczasem "znów wszyscy pozostają bezkarni" – zarzuca poseł PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

sierżant
  • sierżant
  • 13.04.2012 21:04

A generał pierdoli nagrodę i swoje robi za pensję. Generał to nie taki zwyczajny chuj. Generał to generał i nie pierdolić głupot !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jerzy Miller wie co robi, woli mieć "milczka" przy sobie. Obaj na tym dobrze wyjdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 13.04.2012 13:22

A nie dostał nagrody Bielawny ??? - przecież dostał! No więc jaki atak? To nie atak tylko stwierdza się fakty .....autorze!!! PO jest najbardziej kryminogennym rządem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.