Facebook Google+ Twitter

PiS upublicznia drugą część Białej Księgi

O godz. 11 PiS ujawni treść drugiej części Białej Księgi. Ma ona wskazywać winnych katastrofy smoleńskiej wśród członków polskiego rządu.

Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński / Fot. PAP/Jacek TurczykW środę Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński mówili przede wszystkim o błędach strony rosyjskiej. Według pierwszej części raportu komisji Macierewicza Rosjanie m.in. sfałszowali nagrania z czarnych skrzynek, podawali błędne dane meteorologiczne, a kontrolerzy lotów ze Smoleńska świadomie wprowadzali załogę prezydenckiego samolotu w błąd.

Relacja z konferencji PiS. "Błasik błagał o zmianę lotniska"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

edwin
 • edwin
 • 02.07.2011 09:32

@Leszek Małkowski ...i co nowego napisałeś ? Co odkryłeś ? Gdzie jest jakieś nowe spojrzenie na sprawę ? Jaka twórcza (to tak górnolotnie) myśl jest zawarta? Z szacunkiem do Boga, ale nie on rejestruje parametry lotu - dowiemy się, jeśli jeszcze nie wiemy. Na koniec - żałuję że poprzestałeś na lekturze Puchatka - nie przejmuj się, niektórzy muszą czytać to dłużej. I takim niekiedy udaje się sięgnąć nieco wyżej, ale faktycznie - najpierw trzeba rozumieć Puchatka ! Więc miłej lektury i memento (!) Koziołek Matołek na Cię czeka !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@edwin. Nie wiem, czy jest to w ogóle możliwe, ale spróbuję Ci wytłumaczyć. Sfałszowali nagrania - kłamstwo Macierewicza, ponieważ żeby to stwierdzić musiałby porównać z oryginałami, czego na pewno nie zrobił. Świadomie wprowadzili w błąd - kłamstwo Macierewicza, ponieważ, nawet gdyby wprowadzili w błąd (domysł Macierewicza), to to czy zrobili to świadomie wie tylko Pan Bóg. Ja podałem trzy inne, możliwe powody wprowadzania w błąd. Radzę CI życzliwie - poczytaj "Kubusia Puchatka" - tam powinieneś zrozumieć to co czytasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 01.07.2011 22:32

@Leszek Małkowski - napisałeś, ok. Coś chciałeś powiedzieć, drugie ok. Nie doczytałeś do końca czegoś o czym odczułeś wolę wyrazić opinię, trzecie ok. Ale ku...wa człeku !!! Co chciałeś powiedzieć ??? Coś o diewoczce Maciarewicza ?? Bo że Maciarewicz jest obłąkanym cynikiem to akurat wszyscy wiedzą. A może to jakieś nawiązanie do dziewczynki z zapałkami - tej z bajki ? Oddalam się celem gwałtownego wypróżnienia !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sfałszowali nagrania - Macierewicz porównał z oryginałami. Świadomie wprowadzili w błąd. Ja wiem, że nieświadomie - obłapiali diewoczku, mój brat wie, że byli pijani a kolega, że naćpani. Prawdę pokażą zapałki. Dalej nie chce mi się czytać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
milo
 • milo
 • 01.07.2011 12:19

Amelka nie wypisuj bzdur, że umiesz czytać. Dlaczego ludzie kłamią bezczelnie, że coś przeczytali. Pewnie nawet tego krótkiego artykułu nie przeczytaliście.

Komentarz został ukrytyrozwiń
amelka -1
 • amelka -1
 • 01.07.2011 10:32

GDYBY GŁUPOTA UMIAŁA LATAĆ,TO POSEŁ MACIAREWICZ NIE MUSIAŁBY KORZYSTAĆ Z SAMOLOTU
Komentarz mój po przeczytaniu Białej Księgi na temat smoleńskiej tragedii.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
 • wojsik
 • 01.07.2011 10:11

Starannie przeczytałem obie części Białej Księgi i nie znalazłem odpowiedzi co robił lub na czyje polecenie przebywal w kokpicie samolotu gen Błasik? Czyżby wykonywał polecenie swego przełożonego [Prezydenta] . A Prezydent z koleji rozmawiał telefonicznie ze swym bratem bliżniakiem jednojajowym. Rozmawiali niby o zdrowiu Ich Matki ale po tej rozmowie gen Błasik udał się do kokpitu.Po co? A może chciał dopilnować lądowania mimo mgły? Nikt nie lubi gdy przełożony,w sytuacji stresowej patrzy mu się na ręce. Błędy załogi i obsługi dość prymitywnie wyposażonego lotniska doprowadziły do katastrofy. Efekt-96 zabitych [w tym Prezydent]
Kto popełnił w/g posła Macierewicza tę ZBRODNIĘ MORALNĄ ? - PILOT,GENERAŁ,PRZEŁOŻONY GENERAŁA,ROZMÓWCA TELEFONICZNY PREZYDENTA ,a może obsługa lotniska i Ich przełożeni?

Komentarz został ukrytyrozwiń
janek
 • janek
 • 01.07.2011 09:54

szkoda ze z katastrofy smolenskiej stala sie farsa kabaret.z tego co wyczynia pis i kler rzygac sie chce.rzygac i rzygac.ktos moze powie ze wymiotowac.i ma racje

Komentarz został ukrytyrozwiń
~ailissa
 • ~ailissa
 • 01.07.2011 09:26

powiedzmy że to Tusk pojechałby z taką delegacją i to oni by wszyscy zginęli, myślę ze kaczorki kwakaliby radośnie i pewno Maciarewicz nie pisał bybiałej księgi , tylko dla PolakówPolska przestałaby być Polską

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 30.06.2011 21:54

znowu jakieś cyrki z sędzią pani kopacz niech pani znajdzie lek na epidemia moherowa zeby polacy byli zdrowi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.