Facebook Google+ Twitter

PiS walczy o przyzwoitość. Bojkotuje Palikota i Niesiołowskiego

Politycy PiS nie będą brali udziału w audycjach oraz programach medialnych, w których będą uczestniczyć Janusz Palikot oraz Stefan Niesiołowski. Partia Jarosława Kaczyńskiego walczy o kulturę w polskim życiu publicznym.

Stefan Niesiołowski pozostanie szefem Komisji Obrony Narodowej. Posłowie PO stwierdzili, że incydent byłego marszałka z dziennikarką Ewą Stankiewicz nie był na tyle bulwersujący, aby pozbawiać go tego stanowiska.

Zupełnie inaczej uważają posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Według polityków tej partii, zachowanie Niesiołowskiego jest niedopuszczalne. Dlatego posłowie PiS postanowili nie przychodzić do audycji, w których będzie uczestniczyć Stefan Niesiołowski: "Stefan Niesiołowski w bulwersujący i arogancki sposób potraktował dziennikarkę Ewę Stankiewicz, a także posłanki Prawa i Sprawiedliwości" - oświadczyła partia.

Wskrzeszony bojkot PiS będzie obejmować również Janusza Palikota. Chodzi tutaj o wypowiedź Palikota, że prezes PiS wysłał swojego brata na śmierć. Posłowie głównej partii opozycyjnej nie ukrywają, że podejmując decyzję o bojkocie, brali pod uwagę całokształt działalności obydwu posłów.

To nie pierwszy raz, kiedy PiS ogłasza bojkot medialny. Co więcej, partia Jarosława Kaczyńskiego bojkotowała już Janusza Palikota. Nie przyniosło to jednak oczekiwanego skutku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 28.05.2012 19:48

PIS wskakuje w swoje buty nie wytrzymali w masce żółć ich zalała i weszli w swoje obuwie, tak mnie to cieszy , że nie potrafili utrzymać maski na twarzach .
Jak PIS tak bardzo che walczyć z chamstwem w polityce to powinien zacząć walkę od siebie , a nie szukać winnych w innych partiach bo najwięksi winni chamstwa na scenie polskiej polityki są w PIS-ie . Może tak podamy parę nazwisk z osób winnych np. Poseł Macierewicz i jego zachowanie ,Poseł Hofman i jego wypowiedzi , Poseł Brudziński i jego wypowiedzi , Poseł Kaczyński i jego pogarda dla wszystkich przeciwników politycznych, Poseł Kurski i jego wypowiedzi i kłamstwa , Posłanka Kempa jej bezczelność w wypowiedziach .Więc panie prezesie Kaczyński proszę zrobić porządek we własnej partii , a później będzie pan miał prawo do zwracanie uwagi innym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wycinajcie, proszę, JW@. To jest "kaczyzm" w najczystszej postaci na tzw. "gruncie".

Komentarz został ukrytyrozwiń

JW@14:53. Nie wiem co Chcesz uzyskać kłamiąc permanentnie. Jako kolejarz, nie odbyłem w PRL nawet zasadniczej służby wojskowej. Jesteś przyzwoity jak PiS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisiaczek
  • pisiaczek
  • 26.05.2012 14:31

Aby walczyć o przyzwoitość trzeba najpierw wiedzieć co to znaczy przyzwoitość?. Myślę, że pisuary muszą zajrzeć do encyklopedii i to szybko!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Cjorążewicz, przez zwykłą zbiezność nazwisk przeżywam dokładnie taką samą traumę jak Bogusław Kaczyński

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 26.05.2012 01:53

Jest dla mnie pytaniem wielkim, dlaczego jakiś biedny homo sapiens sapiens jest zwolennikiem jakiejś opcji politycznej? Chyba nikt z komentujących tu internautów nie będzie dopuszczony w swoim życiu do podziału dóbr i do biesiadnego stołu, którejś z tych tak zawzięcie tu bronionych partii. Wizja państwa bierze się z mało zrozumiałych (dla mnie) genetycznych uwarunkowań osobniczych, a każdy z nas jest chociaż troszeczkę inny. Każdy ustrój jest dobry tylko dla tych, co są przy "korycie" - że tak kolokwielnie to wyrażę. Dla postronnych liczy się zakres swobód obywatelskich, poczucie bezpieczeństwa, dobra praca i godziwy zarobek. To tak w skrócie, bo można znaleźć więcej ludzkich potrzeb. Zakres swobód obywatelskich świadomie postawiłem na pierwszym miejscu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przede wszystkim to już kiedyś walczyli o przywoitość bojkotując Leppera. a potem weszli z nim w koalicję. Bojkot w polityce to oksymoron.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antysocjalista
  • antysocjalista
  • 25.05.2012 23:23

Walczą o przyzwoitość? Niech zaczną od prezesa.Podobno są chrześcijanami.Przypominam przypowieść o źdźble i belce,ale autor tej przypowieści,niestety,jest Żydem

Komentarz został ukrytyrozwiń
czarna owca
  • czarna owca
  • 25.05.2012 22:44

zakończyli bojkot mistrzostw europy zaczeli bojkot palikota i niesiołowskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń

JW@ 20:41. Z jednym się z Tobą zgodzę - szkodzę i mam dalej zamiar szkodzić Waszym interesom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.