Facebook Google+ Twitter

PiS wraca z lodówką. Na plakatach wyborczych partii J. Kaczyńskiego

Kilka tysięcy plakatów w trzech wersjach graficznych umieści PiS na kioskach Ruchu w małych i średnich miastach. A na plakacie: lodówka. Ta, znana z poprzednich wyborów.

 / Fot. Fragment plakatu PiSW taki sposób PiS postanowiło rozpocząć kampanię wyborczą. Jak wyjaśniają sztabowcy PiS, jest to celowe nawiązanie do spotu z 2005 r., w którym pokazywano pustoszejącą lodówkę, po przejęciu władzy przez PO.


Tym razem najważniejsze będą drzwi od lodówki. Na ich np. zdjęcie Marii i Lecha Kaczyńskich, które działacze PiS rozdawali po katastrofie smoleńskiej, bo - jak twierdzi jeden z autorów tej kampanii - jest to sprawa, o której trzeba stale pamiętać. Będą też lodówkowe "przypominajki" z postulatami z programu wyborczego partii, w rodzaju: „Jeden podręcznik zamiast kredytów na książki" lub
„Państwo przyjazne rodzinom zamiast eksperymentów obyczajowych". / Fot. PAP

Skąd pomysł, by plakaty umieszczać w kioskach Ruchu? "To takie miejsce, gdzie każdy mieszkaniec prędzej czy później trafi i robiąc zakupy, siłą rzeczy zapozna się też z naszym banerem i postulatami – mówi jeden z polityków PiS Rzeczpospolitej.

A tak było wcześniej:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

internauta
 • internauta
 • 13.08.2011 18:17

PiS pokazuje jak będzie wyglądała lodówka jak przejmą władzę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
 • ela
 • 11.08.2011 18:53

PANIE JAROSŁAWIE MANIPULOWAŁ PAN BRATEM ZA ŻYCIA daj Mu pan spokój po śmierci.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
 lodówa PiS
 • lodówa PiS
 • 10.08.2011 13:14

W tej lodówce jest ;zimny Lech i na zagryche kaszanka , Marylka plus Lech to jest w parze .Żarcie i popitka

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
 • re
 • 10.08.2011 12:09

Lodówka lodówką,ale Kaczyński-to jest temat!Swoja konferencją ten człeczyna pokazał"co on jest".Kaczyński uważa,że juz nie musi się wysilać i dzielić się z Polakami swoją wizją państwa.Na pytania dziennikarzy o pomysł PiS-u na poprawę stanu finansów publicznych,oświadczył,że PiS przygotowuje ustawy.nawet nie raczył zająknąć sie jednym słowem jakie to "wspaniałe lekarstwo"zawierają owe ustawy.Dlaczego nie powiedział?Bo niczego PiS nie ma-Nie ma ustaw,ani nie mają żadnego pomysłu.Tylko tani populizm typu:"sięgnijmy po pieniądze do głębokich kieszeni"Do kogo ta mowa?Chyba do kretynów,którzy uważają,że jak ktoś ma dochód ponad miliona złotych rocznie,to chowa tę kasę do skarpety i trzyma ją w szafie.Jak ktoś robi taką kasę to wie,że pieniądz musi na siebie zarabiać .To właśnie z tych pieniędzy rodzą sie inwestycje,miejsca pracy,wypłaty dla pracowników i ogólny wzrost gospodarczy.Co proponuje Kaczyński?proponuje powrót do praktyk IV RP-jak ktoś jest bardziej zaradny,niż Kaczyński ustanowił,to takiego delikwenta w łeb,do więzienia,a jego dorobek zarekwirować.Bolszewizm w pełnej krasie.Kaczyński chce równo dzielić... biedę.Państwo będzie dawać,dawać,dawać...aż mu się kasa skończy.Wtedy wyjdą bezczelne dranie(Błaszczak i Hofman)i ogłoszą,że Polska co prawda zbankrutował,ale to nie wina PiS-u ale kogoś innego.Najpewniej żydów,masonów albo pedałów,jak kto chce.
Skończył swoje wystąpienie(cieszcie się kmioty,że raczył w ogóle sie pokazać)powiedzeniem coś o "moralności".Kiedy polityk zabiera głos w tej sprawie,to tak jakby świnia mówiła o gwiazdach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marzanna
 • Marzanna
 • 10.08.2011 06:23

Propozycja dla marketingowców PiSanych: dla noworodków - pampersy z podobizną mamusi Kaczyńskiej, dla nieco większych - piłeczka do kopania z Jarusiem na okrągło.

Komentarz został ukrytyrozwiń
medalik
 • medalik
 • 10.08.2011 00:15

niech ktoś wyjaśni preziowi, że mężczyzna stojąc powinien mieć zapiętą marynarkę tylko jak siada może ją rozpiąć a ten karakan stoi za mównicą jak by był na imprezie w remizie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej podoba mi się koczur Sylwester:)
Rozumiem, że ma się kojarzyć z ptaszkiem Tweety - ptaszek jako symbol zwiastujący ratunek (Stary Testament)!

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 09.08.2011 21:04

Niewtajemniczeni pomyślą ,że Ci państwo startują w wyborach .To najbardziej wstrząsający spot .Kto wiesza swoich bliskich , którzy odeszli, na lodówce w formie kartki ? PiS sięgnął dna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leslaw leszka
 • Leslaw leszka
 • 09.08.2011 20:49

a tusak polska w budowie - chyba w przebudowie ustroju
http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/08/ofiary-iii-rp.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
 • elaszychlińska
 • 09.08.2011 18:29

Czy partia , która od 5 lat widzi tylko lodówkę czyli uwstecznia się, ma zdolność rządzenia ? Nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody .Istny horror to zbezczeszczenie [ dotąd uważanych za świętość] wizerunków tragicznie zmarłych w kampanii wyborczej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.