Facebook Google+ Twitter

PiS z gospodarką już tańczył? Nieładnie!

Nie jestem może zbytnio bacznym obserwatorem życia publicznego, jednak lubię się z perspektywy czasu przyglądać jego fragmentom. Znalazłem jedną nieścisłość. Jak zwykle u ludzi partii rządzącej...

Sprawa rozbija się o gospodarkę. Posłowie, senatorowie, ministrowie RP z Prawa i Sprawiedliwości oraz zwolennicy tej partii - jeszcze przed konwencją programową w warszawskiej hali Expo przed miesiącem - twierdzili, iż to dzięki nim gospodarka pędzi jak szalona.
- Dzięki nam spada bezrobocie, jest wysoki wzrost gospodarczy i rosną płace - dało się wtedy słyszeć.

Gdzie ta nieścisłość i błąd? Otóż wkradł się w samej warszawskiej konwencji. Miała ona hucznie rozpocząć etap, gdy PiS dopiero zajmie się gospodarką. Zaraz, zaraz. Przecież PiS już zajmuje się gospodarką. Sami tak twierdzą! I tu jest nieścisłość.
A może ja po prostu jestem perfekcjonistą?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Apolityczny w ironicznym tekścisku :) Pozatym nie pamiętasz jeszcze innych moich tekstów (nie na tym koncie, tamto jest usunięte) kpiących z IV RP, z Giertycha, z kolesiostwa PiS. Stąd to "jak zwykle". :) Liczę, że się poprawisz, bo ten minus chyba zbędny? A może chcesz mi dokopać za krytykę (nie zminusowałem ciebie ja!) w twoim tekście? Byłoby to wredne. Ale czego się spodziewać po zwolennikach władzy "małych" ludzi. I nie chodzi tu o wzrost...

Komentarz został ukrytyrozwiń

( - ) "Jak zwykle u ludzi partii rządzącej..." to zdanie psuje cały tekst. Jest on w porządku i bardzo trafnie zauważyłeś tą rzecz. Jednak lepiej by było gdybyś był bardziej apolityczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Końcówka mnie rozbawiła ;)
"Tempo" tekstu jest wysokie, co przy tak krótkiej formie sprawia, że można go połknąć w pięć sekund ;)
Może przydałby się nowy dział na takie właśnie krótkie komentarze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.