Facebook Google+ Twitter

PiS z pakietem "Teraz Rodzina". Kaczyński: Tusk likwiduje naród

Jarosław Kaczyński przedstawił pakiet "Teraz Rodzina", który ma być skutecznym rozwiązaniem na wiele społecznych bolączek. Jednocześnie lider PiS oświadczył, że Tusk stosuje zasadę likwidacji narodu, od której PiS się odcina

Sonda

Czy Donald Tusk chce "zlikwidować naród"?

 / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczPakiet "Teraz Rodzina" zaprezentowany przez PiS to rozwiązania m.in. w zakresie ubezpieczenia w trakcie urlopu macierzyńskiego i tacierzyńskiego, wsparcie finansowe dla wielodzietnych rodzin oraz współfinansowanie przez państwo żłobków i przedszkoli.

Prezes PiS powiedział, o czym piszepolskieradio.pl, że to, co proponuje jego partia, to konkretne posunięcia ustawodawcze, mające wesprzeć rodziny i promować rodziny wielodzietne. Kaczyński ostro skrytykował posunięcia rządu Tuska w tym zakresie, wyrażając przekonanie, że obecną politykę PO można określić, jako zasadę likwidowania narodu polskiego.

"Ta zasada, którą ostatnio głosił premier Tusk, że najtańsza - i w związku z tym najlepsza, jak można sądzić - jest rodzina bezdzietna, to jest zasada, którą można ocenić, jako likwidacyjną" - powiedział na konferencji prasowej Kaczyński i dodał, że "to jest zasada likwidowania narodu polskiego".

Lider PiS oświadczył, że on i jego partia zdecydowanie odrzuca tą zasadę i nie będzie działać na szkodę polskiego społeczeństwa.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

amelka -1
  • amelka -1
  • 28.03.2012 19:42

J Kaczyński należy do WTC [Warszawskie Towarzystwo Cyklistów] sekcja Urządzenia Rowerowe Napędowe.
ps.- trzeba przyznać - F A C H O W I E C W I E L K I [mimo niedużego wzrostu]

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
  • wojsik
  • 28.03.2012 19:09

Jaruś - a gdzie są twoje dzieci ? O WNUKACH JUŻ NIE WSPOMNĘ !!!
I KTO TU W POLCE NAPRAWDĘ SZKODZI ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 28.03.2012 17:24

powiedzmy sobie prawde kaczyński poszedł już na lewo bardziej nawet niż SLD... PIS .. to taka nietypowa partia lewicowa... na prawicy tylko PO...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad  Rem
  • ad Rem
  • 28.03.2012 16:25

Uwierzę w pakiet rodzinny jak Kaczyński zostanie ojcem .Te jego obiecanki to hipokryzja . Obiecanki cacanki a skąd prezes weźmie kasę ? Czysty populizm i hipokryzja !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
freicheit
  • freicheit
  • 28.03.2012 15:49

Inka@glupek to cie splodzil
niech zyje PO
Deutschland Deutschland über alles
niech zyja ruscy ,austriacy szwedzi itd
wam nie trzeba rozbioru sami to zrobicie bo polak nawet za 1zloty sprzeda swojego sasiada taka jest prawda
a Jarus sie wziol za pomoc rodzinom a gdy rzadzil chcial wszystkich podsluchiwac!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 28.03.2012 15:22

Głupki z Platformy realizują plan państw nam wrogich ,które to państwa są, nie trzeba przypominać, wystarczy znać historię!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dariusz Miasek
  • Dariusz Miasek
  • 28.03.2012 14:49

To,że Tusk ze swoją kliką ma zamiar zlikwidować naród było wiadomo od początku,obecnie niema już żadnych wątpliwości.Na terytorium,które zajmowało państwo polskie,będą w przyszłości[jeżeli nie nastąpi otrzeżwienie] żyć niedobitki Polaków, wśród ludności napływowej z krajów obcych,nie wiedzący nic o swojej genezie.Temu ma posłużyć reforma szkolnictwa i propaganda medialna posiadająca monopol na informację.Ta polityka ma już bogate żniwo wśród części ogłupionych Polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ziutysław
  • Ziutysław
  • 28.03.2012 13:38

Lepiej późno niż wcale. To dobrze, że Kaczyński zauważył, że w Polsce żyją Polacy i to oni są przedmiotem holokaustu. Następnym krokiem powinno być posprzatanie tego, co napaskudził jako premier, legalizując prawo do dyskryminacji Polaków przez Żydów i foksdojczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 28.03.2012 13:26

Jaro Zbawiciel fajnie wyglądał na tle tego placu zabaw,jak foremka do piasku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
baba jaga
  • baba jaga
  • 28.03.2012 13:17

wiekszość z was nie rozumie słowa pisanego-TU CHODZI O WSPARCIE PAŃSTWA DLA RODZIN Z DZIEĆMI!!! co ma piernik do wiatraka czykto ma dzieci czy nie Biedroń tez nie ma i mieć nie będzie,a juz czy ktoś ma 150 cm. czy mniej urody to tylko kwestia kultury