Facebook Google+ Twitter

PiS zajmie się monitoringiem Internetu

PiS spośród parlamentarzystów wyłoni specjalny zespół, który zajmie się selekcją niebezpiecznych i agresywnych treści zamieszczanych w Internecie.

Jeśli doszłoby do prób łamania prawa poprzez nawoływanie do wzbudzania agresji lub podejmowania niebezpiecznych działań, wówczas członkowie zespołu będą powiadamiać o tym organy ścigania.

Zespół mają tworzyć posłowie PiS: Maks Kraczkowski, Tomasz Latos oraz Zbigniew Kozak, a przewodniczącym zostałby poseł z ramienia tej samej partii Andrzej Jaworski. Nie wyklucza się również członkostwa inny ugrupowań - dowiadujemy się z serwisu wirtualne media

Powstanie specjalnej grupy do spraw monitorowania internetu sprowokowały ostatnie tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w łódzkim biurze PiS, kiedy to uzbrojony starszy mężczyzna zastrzelił Marka Rosiaka - asystenta europosła PiS Janusza Wojciechowskiego oraz zaatakował paralizatorem i ranił nożem Pawła Kowalskiego - asystenta posła Jarosława Jagiełły.

Bez znaczenia nie jest też zamieszczenie w serwisie społecznościowym „Facebook”ilustracji, opatrzonej tekstem: "Posłowie PiS chcą, aby w święta wszyscy Polacy obowiązkowo powywieszali flagi". "A Polacy ciągle zamiast flag chcą wywieszać posłów PiS”.

Przyszły szef zespołu ds. monitoringu Internetu - poseł Jaworski, uznał to za „niewybredny żart” i zaapelował, aby tego typu treści więcej się nie pojawiały.

Od kiedy parlamentarzyści będą inwigilować Internet? Na razie brak informacji na ten temat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

A niech sobie tworzą takie zespoły, jak najbardziej liczne i ścigają np. wypowiedzi zamieszczone na serwerach na filipinach... będą mieli mniej czasu na większe "gupoty".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może zamiast kolejnych sposobów na "policyjne państwo" i polityczną popularność, lepiej zając się podstawowymi obowiązkami jakie są przypisane do posłów. Zamiast prowokować, lepiej rzetelnie pracować. Róbcie swoje, a Rodacy nie będą z Was/was szydzić.
Jestem przekonany, że zamiast szukać kolejnych sposób na ściganie "myślących inaczej" lepiej tworzyć prawo/zwyczaje, które nie będzie nakłaniało/zmuszało do naruszeń, wykroczeń...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Następne operetkowe posunięcie PiS...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaraz na pal to już wyszło z mody. Dla WAS inne tortury byłyby dotkliwsze np. gdyby odciąć od źródeł zasilania w pieniądz (publiczny,hazardowy) to wrzask, płacz i lament byłoby słychać nawet w Brukseli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 25.10.2010 21:40

Dobrze że PIS nie rządzi bo by jeszcze wbijało nas na pal jak Tuchajbejowicza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.