Facebook Google+ Twitter

PiS zakłada ruch społeczny. Odpowiedź na inicjatywę Kluzik-Rostkowskiej?

10 grudnia, osiem miesięcy po katastrofie smoleńskiej, PiS ogłosi powstanie ruchu społecznego - donosi "Wpost". Ma być on odpowiedzią partii na stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza rozłamowców z PiS.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiRuch ma wykorzystać potencjał poparcia, jakie uzyskał w wyborach prezydenckich Jarosław Kaczyński - informuje Wprost. 10 grudnia po mszy świętej i złożeniu kwiatów pod Pałacem Prezydenckim ma odbyć się w Jachrance pod Warszawą spotkanie, które zainaguruje działalność ruchu.

Ruch będzie oparty o komitety poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego, które powstały przed wyborami prezydenckimi. Jego nazwa nie jest jeszcze znana, ale jak dowiedział się tygodnik rozważano użycie hasła Jarosława Kaczyńskiego - "Polska jest najważniejsza", czyli tego samego, które wykorzystali rozłamowcy z PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Najważniejsza jest Polska. Każdy więc, kto ma ochotę stworzyć partię lub stowarzyszenie działające dla jej dobra ma prawo tego dokonać. Tyle, że potem powinien zgodnie z obowiązującym w kraju prawem w tej organizacji działać. Krytykować błędy, dyskutować przy pomocy argumentów, nie pluć na innych, nie ośmieszać kraju, nie mieszać z błotem rządu, premiera, prezydanta. Inaczej to dzicz nie demokracja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 03.12.2010 21:24

Polska jest najważniejsza, teraz Kaczyński a jutro Tusk... Ale dla kogo? Czy również dla tych, którzy każdy grosik ściskają, by zostawić go na chleb do pierwszego? Czy już teraz wiecie dlaczego przy urnach jest pusto?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Koźmiński nie znam języka jakim posługiwali się instruktorzy na kursach marksizmu-leninizmu. Pan najwidoczniej zna, skoro stawia mi taki zarzut, A tak na marginesie, czy przypadkiem nie był pan onegdaj towarzyszem, na przykład instruktorem na wiadomych kursach.?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 02.12.2010 16:49

Panie Kan - posługuje się pan językiem jak instruktor na kursie Marksistowsko - Leninowskim .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raczej zakłada chyba "kościół" wyznawców mawiedzonego Guru. "Męczennicy" już są, beatyfikacje będą* / /niech no tylko Rydzyk zostanie papieżem/, miejsca kultu też się organizuje/najlepiej pod krzyżem/ Po niektórych tu zaś wpisach, widać, że i wierni się znajdą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie - czy oni sobie jeszcze depczą po piętach, czy już po odciskach? No i kto tu kogo szarpie za nogawki lub podszczypuje w rajstopy?
Drugie stowarzyszenie powinna prowadzić pani Szczypińska z różą w zębach, bo wszyscy powinni po sprawiedliwości mieć w swoim składzie ładne buzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja Obywatel
  • Ja Obywatel
  • 02.12.2010 08:55

Dla wyjaśnienia powiem od razu, że nie popierałem i nie popieram JK ale uważam, że każdy ma prawo założyć stowarzyszenie np " miłośników JK" o ile zbierze odpowiednią grupę ludzi (minimum 15)i je zarejestruje. .Prawo do stowarzyszeń mają wszyscy Nawiasem mówiąc przypominam już sobie podobną inicjatywę która jak się nie mylę nosiła nazwę BBWR która jak efemeryda pojawiła się i znikła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kazimierzu, nie popierałeś JK, więc nie wypowiadaj się w imieniu jego elektoratu, ok?

Komentarz został ukrytyrozwiń
werol
  • werol
  • 02.12.2010 07:57

Niedługo powstanie ruch poparcia ruchu poparcia.PiS tak chce namieszać wyborcom w głowach,żeby nikt nie wiedział na kogo głosuje i po co głosuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko co PiS może sobie założyć, to jeden wielki kaftan bezpieczeństwa. I to jak najszybciej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.