Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

105057 miejsce

PiS zapowiada ofensywę. Początek w rocznicę katastrofy smoleńskiej

Już 10 kwietnia, czyli w drugą rocznicę smoleńskiej katastrofy, partia Jarosława Kaczyńskiego rozpocznie polityczną ofensywę. PiS zapowiada szereg działań propagujących jego wizję polityczną. Ma z nią sukcesywnie docierać do wszystkich województw.

Sonda

Ofensywa PiS przyniesie:

 / Fot. PAP/Tomasz GzellPiS planuje ofensywę swojej polityki, mającą na celu zapoznanie społeczeństwa z jego programem działania, w szczególności "z wizją gospodarki, prowadzenia polityki międzynarodowej, czy bezpieczeństwa" - czytamy na stronie TVP Info.

Partia Jarosława Kaczyńskiego już 10 kwietnia rozpocznie wdrażanie swojego programu. Pierwszym krokiem będzie planowany na ten dzień kongres "Polska Wielki Projekt", czyli przedsięwzięcie członków partii przy współudziale ekspertów z Instytutu Sobieskiego i Ośrodka Myśli Politycznej z Krakowa. Jak donosi TVP Info, głównym punktem kongresu będzie raport "katastrofa smoleńska. Bilans dwóch lat".

Pierwszy dzień ofensywnego programu PiS rozpocznie się w Warszawie, ale członkowie partii już zapowiadają kolejne spotkania. Najbliższe odbędzie się w Krakowie. Spotkanie będzie głównie dotyczyło polityki zagranicznej. Jak zapewnia poseł partii Jacek Sasin: "Będziemy chcieli, omijając również główne media, dotrzeć bezpośrednio do Polaków w wielu regionach".


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

andrzej burszewski
  • andrzej burszewski
  • 09.04.2012 15:24

Katastrofa Smoleńska to smutna i czarna w historii Polski karta
już druga rocznica i dysza nasza dalej rozdarta
wszystkich którzy zginęli szanować po dziś dzień nam trzeba
najważniejsze BÓG HONOR OJCZYZNA prawda i kawek chleba
tym co zginęli daj BOŻE NIEBA bo i tam polityków trzeba kronikarz wyszyna

Komentarz został ukrytyrozwiń
zibi
  • zibi
  • 05.04.2012 19:58

dodam , ze zapewne nie cala Polska.Pomieszalo ci sie calkiem we lbi.Co najwyzej 1/10.I to w porywach .zrozumial cymbal?

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 05.04.2012 16:19

Pisiory zapowiadają ofensywę-czyli Jaro rzuci nowe legiony obrońców krzyża.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dodam !
  • Dodam !
  • 05.04.2012 16:17

@ Adam Lutostański - żyd Kaczyński panu nie przeszkadza ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
PARODIA
  • PARODIA
  • 05.04.2012 08:24

Pogonic te bande z przed palacu niech sobie swietuja w Krakowie lub Smolensku przeciez do cholery samolot nie rozbil sie przed palacem prezydenckim a za te wszystkie znicze i wience ktore bedzie sprzatalo miasto obarczyc rachunkie PiS Gazete polska i sekte Rydzyka po drugie juz sie rzygac chce tym smolenskiem tymi domyslami zamachami chorego Macierewicza sprawa jest prosta po jaki huj ladowali przy takich warunkach

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska czeka na polskie rządy. Brawo PIS!

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak będzie
  • tak będzie
  • 04.04.2012 20:49

10 kwietnia na Krakowskim bądżmy razem! To początek końca III RP,! Nie dajmy się podzielić oszołomom z PO i Ruchu Palikota .W mediach rządowych już trwa nagonka związana z rocznicą katastrofy smoleńskiej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dodam !
  • Dodam !
  • 04.04.2012 20:37

Cała Polska będzie się modlić za dusze śp Ofiar Katastrofy w drugą rocznicę tragedii . A PiS co ? Ofensywa polityczna ? Czy ja dobrze czytam ? Wykorzystywać akurat ten jeden dzień w roku do walki politycznej ? Czy wg Jarosława Pan Kaczyński Lech nie zasłużył na uroczystości przy Jego grobie na Wawelu ? Zadyma pod pałacem zorganizowana przez media Rydzyka i Sakiewicza ? Zwożą autokarami ludzi z całej Polski aby wrzeszczeć na demokratycznie wybrane władze ? Tak wyglądać ma dzień pamięci ? 5 rodzin pisowskich profanuje pamięć 90 innych ofiar ? To jakiś folklor. Zapraszam wszystkich ludzi do spędzenia tego szczególnego dnia w oficjalnych uroczystościach , modlitwie i wspomnieniu wszystkich OFIAR .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja gupi czlowiek jezdem ( o ile wogole czlowiek napewno nie polak , nie patryiota i nie katolik ) i kcialbym barco co by mnie ktus powiedzial co majom dwa lata po katastrofie smolenskiej z gospodarkom narodowom , no politujcie siem i gupkowi to wytumaczcie ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 04.04.2012 17:52

Na www. niezależna pl,oraz "Antysalonik"Ziemkiewicza ,dowiecie się jakie mamy dziadowskie rządy.

Nic tylko płakać.