Facebook Google+ Twitter

PiS zaprezentował nowy spot. Zobacz film

Prawo i Sprawiedliwość przedstawi nowe reklamy wyborcze, które mają znacznie różnić się od dotychczas prowadzonej kampanii. Dwa nowe spoty będą zatytułowane "Portrety Polaków".

Prezes Kaczyński podczas konferencji / Fot. PAP / Radek PietruszkaDotychczas w spotach Prawo i Sprawiedliwość akcentowało głównie niezadowolenie Polaków z rządów Platformy. Zdaniem rzecznika PiS, Adama Hofmana, mówiły one "bolesną prawdę" o Polsce pod rządami Donalda Tuska.

W najnowszych spotach PiS chce bardziej skupić się na pozytywnym przesłaniu, a nie na krytyce rządu.

Czytaj także: Kaczyński o wyniku wyborów: Panie redaktorze, pan nas nie docenia

Nowy spot rozpoczyna radosny obrazek rodzinny. „Zawsze dotrzymuję słowa" - mówi mężczyzna na tle domu jednorodzinnego, z uśmiechniętą żoną i bawiącymi się dziećmi u boku. W kolejnym ujęciu mechanik samochodowy podkreśla: „Szanuję cudzą i własną pracę".Możemy zobaczyć też sielankowe spotkanie rodzinne. Następnie elegancki naukowiec stwierdza: „Nie ma biednych krajów, są tylko źle rządzone". Reklamę kończy Jarosław Kaczyński, który stojąc na tle grupy młodych ludzi, podsumowuje: „Polacy zasługują na więcej". Pojawia się również hasło: „Godna praca i płaca".

Czytaj także: Kaczyński do Tuska: mogę się zgodzić, że nie jestem piękną panną

Zdaniem przeciwników politycznych PiS nowe spoty wyborcze mają jedynie charakter wizerunkowy i niewiele wnoszą do samej kampanii.

– Wartościowe jest to, że ma pozytywny charakter, ale to tylko piękne kino. Merytorycznie bez znaczenia – stwierdza w rozmowie z "Rzeczpospolitą" rzeczniczka sztabu PO, Małgorzata Kidawa-Błońska.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Wykształciuch2
 • Wykształciuch2
 • 11.09.2011 11:55

Michałku i wszyscy inni sympatyczni interlokutorzy- tez jestem ciekawa realizacji w 3D -i pomyslcie-TO WSZYSTKO ZA NASZA KASE,BO Z BUDŻETU!!! To dopiero fajnie,no nie? :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
 • opserwator
 • 10.09.2011 01:05

"Święty obrazek" mówi wszystko. Obok katolicyzmu, prawosławia, judaizmu - powstaje kaczyzm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uważam że spot jest świetny wyraźnie pokazuje że Polacy oczekują więcej niż obecnie.Tusk skazuje Nas na "dziadowskie" zarobki, głodowe renty i emerytury. Wyłącznie pod rządami PIS możemy "stanąć na nogi" i wiele osiągnąć. Nie ma sensu marnować następne 4 lat z życia własnego i rodziny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
były wyborca PO
 • były wyborca PO
 • 09.09.2011 18:26

Jeśli ktoś ma zażalenie, że spot nie jest merytoryczny chciałbym zauważyć, że jeszcze nigdy w dziejach jakiejkolwiek demokracji nie udało się zrobić merytorycznego spotu. Bo niby jak to można zrobić? Merytoryczność i 30 sekund przeczą same sobie. W tym kraju nie udało się jeszcze nigdy zrobić nawet merytorycznej debaty. Zaletą tego, co robi Pis jest to, że puszcza swój nowy spot w tym samym dniu, w którym przedstawia plan zmian podatkowych. To chyba trochę łagodzi efekt tej reklamówki nawet wśród ludzi, któży za spotami politycznymi nie przepadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

czyżby w końcu w Polsce rozpocznie się kampania pozytywna, odchodząc przy tym od kampanii haków i nieczystych uderzeń 'dziadka z wermachtu'?
Obserwując obecnym przebieg kampanii parlamentarnej, w porównaniu do kampanii prezydenckiej i samorządowej, można zauważyć wiele pozytywnych akcentów - mniej wilczych dołów, mniej wypominania politycznej przeszłości i przynależności, a przede wszystkim więcej merytoryczności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
 • opserwator
 • 09.09.2011 15:03

Wreszcie zobaczyliśmy prawdę, jak dostatnio i szczęśliwie żyje się Polakom dzięki mądrym rządom premiera Donalda Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
 • elaszychlińska
 • 09.09.2011 15:02

Od zarania dziejów politycy obiecują , gorzej z realizacją .Natomiast pewnym nowum jest pokazywanie ludzi którzy odeszli. To jest profanacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obywatel
 • obywatel
 • 09.09.2011 10:56

POmroczność jasna ogarnęła sekciarzy PO.Narodzie zacznij myśleć samodzielnie- dlaczego POtuski, PSLowcy,SLDowcy tak zawzięcie zwalczają z PiSem ,bo boją się, boją się zdemaskowania. Boją się pokazania prawdy tej gołej prawdy, nie takiej jaką nam przedstawiają media,GW, prawdy Kom-uchów, prawdy Michników, Lisów,Urbanów. Oni się nachapali, im zależy na Polsce tyle co Merkel, Putinowi...POwygranych wyborach przez tych zdrajców czeka nas kolejny rozbiór. Tusk nam to łatwi , Niemcom,,co niemieckie: Żydom,,co żydowskie"
a ty Polaku będziesz u nich wyrobnikiem za kromkę chleba od rana do nocy, ty i twoje dzieci.Jesteśmy silnym narodem lecz skółuconym przez POtusków, on wie co robi, w ten sposób nas osłabia.Zobaczcie zrozumcie ,to nie Kaczyński jest waszym wrogiem, to mądry uczciwy człowiek, on chciał prawa równego dla wszystkich,ale jak sięgnął ,,polityków" zrobiła się wrzawa.Należy zrobić porządek po komunie to już trwa 31 lat,to są stracone lata dla Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję, że spot będzie w 3D. Sztabowcy PiS-u są tacy nowatorscy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda Antczak
 • Magda Antczak
 • 09.09.2011 10:45

Oczywiście,że żadnej wiedzy na temat programu PIS -nie wnoszą spoty reklamowe .Są tylko słodką wizualizacją marzeń wszystkich ludzi na świecie.Rzeczywistość to nie kwestia dobrych chęci-które ma nie tylko PIS , ale również obecny rząd.Rzeczywistość To uwarunkowania ekonomiczne.
Jednym słowem pranie mózgów czyli zmiana kierunku PIS z napastliwego na przyjazny.Ładne, ale tylko ładne filmiki.
Obiecanki-cacanki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.