Facebook Google+ Twitter

PiS zawiesza bojkot TVN

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-01-14 17:44

Najpierw pojawiła się nieoficjalna informacja o zawieszeniu bojkotu TVN prowadzonego przez Prawo i Sprawiedliwość. Spekulacje szybko potwierdził rzecznik partii Adam Bielan.

Decyzję o zakończeniu bojkotu podjął obradujący w środę komitet polityczny PiS.
Adam Bielan podkreślił, że jednym z powodów podjęcia decyzji jest ostatni atak na byłą minister rozwoju regionalnego Grażynę Gęsicką. Nie miała ona możliwości odparcia zarzutów Janusz Palikota i w związku z tym jako jedna z pierwszych ponownie zagości TVN.

Jednocześnie rzecznik PiS zastrzegł, że partia "nie jest do końca zadowolona z postawy TVN" i dlatego przez pół rok podtrzymywało bojkot. Zaznaczył też, że sposób relacjonowania wydarzeń przez stację będzie bacznie obserwowany i nie wykluczone, iż bojkot zostanie powtórnie "odwieszony".

Decyzję o bojkocie TVN, TVN24 i "innych zaprzyjaźnionych stacji” podjął komitet polityczny PiS 16 lipca 2008 roku.

Źródło: onet.pl.
JS

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: PiS bojkot TVN


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 14.01.2009 18:24

Pan prezes został odsunięty od mikrofonu w radiowej Jedynce, więc partia szuka nowej tuby, nawet tak wykrzywionej jak TVN, ale uważajmy ! Bojkot może się powtórzyć ! Hahahahaha.
Tak naprawdę to nic innego jak wyrachowanie polityczne.
Swoją drogą to już zacieram ręce na dyskusję o gospodarce wszechwiedzącego krasnala Gosiewskiego. Jak ten światły umysł sobie poradzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

haha :D taaak... PiS, biedna i zawsze przez wszystkich pokrzywdzona partia, która chciała czynić samo dobro, tylko niedobra większość ludzi jakoś nie doceniła tych szlachetnych idei.

Nawiasem mówiąc, dopiero ostatnio zdałem sobie sprawę, że TVN mimo bojkotu znakomicie sobie poradził - oglądając codziennie Fakty w ogóle nie czuło się, że prawie tam nie ma (poza wypowiedziami z konferencji) polityków z PiS! Czasem nawet zdarzały się materiały np. Macieja Mazura, humorystycznie podchodzące do tego całego bojkotu.

Chyba nie trzeba zatem pytać, kto tak naprawdę na półrocznym bojkocie stracił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.