Facebook Google+ Twitter

PiS zawłaszczyło utwór T-Love? Muniek: Nie udzielałem zgody

Muniek Staszczyk, lider zespołu T-Love, zarzucił Markowi Cackowskiemu, kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości, że bezprawnie wykorzystał w kampanii utwór "Warszawa". PiS twierdzi, że wszystkie formalności ws. praw autorskich zostały dopełnione.

Sonda

Jak myślisz, kto ma rację?

 / Fot. PAP/Grzegorz Jakubowski"W związku z wykorzystaniem przez pana Marka Cackowskiego w ramach prowadzonej przez niego kampanii wyborczej utworu pt. "Warszawa" autorstwa mojego oraz Jana Benedek oświadczam, że nie udzielam i nigdy nie udzielałem jakiegokolwiek wsparcia komitetowi wyborczemu Prawa i Sprawiedliwości, jak również samemu kandydatowi na posła RP - Markowi Cackowskiemu" - napisał w oświadczeniu Muniek Staszczyk.

Lider zespołu T-Love dodał także, że nigdy nie udzielił kandydatowi PiS zgody na wykorzystanie utworu (poniżej wersja karaoke, zaśpiewaj z Muńkiem :).



Czytaj także: Kazik o Kaczyńskim: Nie będę głosował, słowa prezesa nadinterpretacją

Jak podaje TVN24, PiS nie rozumie sprzeciwu Staszczyka i tłumaczy, że wszystkie formalności w sprawie praw autorskich zostały dopełnione.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

To nie kradzież, nadużycie czy nadinterpretacja.
To coś powszechnego w P. i S.
To obciach...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
marko p
  • marko p
  • 05.10.2011 02:24

przywłaszczenie sobie czyjejś własności w wykonaniu PIS to standard juz raz księżyc ukradli dla siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marko p
  • marko p
  • 05.10.2011 02:20

Głosujmy na Korwina Mikke prezesa Kongresu Nowej Prawicy.Jedyny mądry w mieszance złodziei,oszustów i zdrajców.Precz z PIS-iorami tego kraju i PO-żegnajmy się już. Nowa Prawica - nowe zasady.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zx
  • zx
  • 05.10.2011 00:12

- WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach".



.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szach mat
  • Szach mat
  • 04.10.2011 21:55

PiSowcy nie liczą się z prawem własności !
Nie liczą się z polakami !
Wspierają kiboli bandytów !
I poklepują się z Watykańską czarną mafią !
W ich mniemaniu SPERMA ludzka jest żywym człowiekiem !
A więc PiS i KRK ma fiksum dyrdum, kuku na muniu, trzepnięci w dekiel itp !

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 04.10.2011 20:59

zastanawiam sie czy Muniek i inni celebryci maja jeszcze rowno pod sufitem czy juz nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zimny lech
  • zimny lech
  • 04.10.2011 20:46

Panie Muniek, pan nie wie, że to są złodzieje?

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 04.10.2011 18:35

Kto stawia na rozwój , postęp , spokój ,współpracę z sąsiadami i Unią Europejską zagłosuje na PO. Nie wiem dlaczego akurat tu to piszę bo temat o " kradzieży cudzej twórczości " chyba dlatego ,że w PiS-ie obowiązują podwójne standardy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
  • Polak
  • 04.10.2011 18:32

Ludzie o jakim wy mowicie rozsadku,Wam sie cos popieprzylo w rozumach.Czy wy to piszecie z wlasnej glupoty czy wam za to ktos placi,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 04.10.2011 18:19

A pan Rosiewicz nic tym razem nie zaśpiewa ? Chłopcy radarowcy - pasuje bo PiS to też przebierańcy!