Facebook Google+ Twitter

PiS zbada sprawę śmierci obrońcy krzyża

66-letni mężczyzna został pobity pod krzyżem, pięć tygodni później zmarł. "Nasz Dziennik" zasugerował, że śmierć mogła nastąpić na skutek ataku pod krzyżem. "Jeśli to prawda, to ludzie odpowiedzialni za rządzenie Polską mają jego krew na rękach" - powiedział Jarosław Kaczyński.

Jan Klusik, 66-letni opolanin, 14 sierpnia przyjechał do Warszawy modlić się pod krzyżem. Wieczorem doszło do pewnego incydentu: młody mężczyzna usiłował zaatakować kobietę; Jan Klusik zasłonił ją swoim ciałem; "zwyrodnialec" kopnął go, łamiąc mu w ten sposób żebra.

Pięć tygodni później, Jan Klusik, w czasie wizyty u znajomego nagle stracił przytomność. Ratownicy stwierdzili zatrzymanie akcji serca. "Nasz Dziennik" zasugerował, że śmierć mogła nastąpić na skutek ataku pod krzyżem.

Temat był szeroko komentowany w internecie. Jarosław Kaczyński zapowiedział, że PiS zbada sprawę śmierci mężczyzny. "Jeśli to prawda, to ludzie odpowiedzialni za rządzenie Polską mają jego krew na rękach" - ocenił.

Marek Suski, poseł PiS, pytany o szczegóły planu Kaczyńskiego mówi: "Sprawa będzie sprawdzana. Jeśli zapowiedział to prezes, tak się stanie. Jarosław Kaczyński nie rzuca słów na wiatr. Ocenimy materiał, a dalsze czynności będziemy podejmować w zależności od ustaleń."

Na pytanie, jakie to będą metody, Suski odpowiedział: "Takie są, i to różne".

Inny poseł PiS stwierdził, że partia najprawdopodobniej złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. "Prokuratura jest zobowiązana w takim przypadku do zajęcia się sprawą" - tłumaczył.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

edi
  • edi
  • 08.10.2010 12:20

Swoja drogą;jeżeli PiS uwiarygodni swoje podejrzenia to według zasady przyczyny i skutku,sprawca pobicia automatycznie stanie się zabójcą.Jak znam PiS to wymuszą na rządzie postawienie na nogi całego aparatu ścigania,aby znaleźć sprawcę,który stanie sie wrogiem publicznym nr jeden.No i będą mieli kogo nienawidzić i szczuć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 08.10.2010 11:12

Tonący brzydko sie chwyta.PiS-owi brakuje merytorycznych argumentów do dalszego działania więc dalej brną w temat krzyża,Smoleńska i spiskowej teorii dziejów.To ma być opozycja? Kaczyński rozmontował demokracje parlamentarną.Istnieje tylko obóz rządowy bez politycznych oponentów.To kolejna rzecz,którą rozwalił prezesik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.