Facebook Google+ Twitter

PiS złamało prawo? Wojskowa prokuratura zbada "Białą księgę"

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-07-04 20:19

Warszawska Wojskowa Prokuratura Okręgowa wnikliwie przeanalizuje zawartość opublikowanej w zeszłym tygodniu "Białej księgi" przygotowanej przez zespół PiS pod kierunkiem Antoniego Macierewicza.

Jarosław Kaczyński / Fot. PAP/Jarosław Sender Śledczy będą sprawdzać, czy ujawniono w niej materiały z ich śledztwa, prowadzonego ws. katastrofy smoleńskiej. Na razie prokuratorzy w mundurach nie chcą zdradzić, które fragmenty "Księgi..." wzbudziły ich podejrzenia. O sprawie dowiedział się TVN 24.

Macierewicz o Białej księdze

Prokuratura wojskowa już w zeszłym tygodniu poprosiła Antoniego Macierewicz o przesłanie "uwierzytelnionych kopii materiałów" w jakich posiadanie wszedł zespół.

Śledczy chcą wiedzieć jak członkowie zespołu PiS ds. katastrofy smoleńskiej weszli w posiadanie dokumentów, które w formie skanów umieścili w "Białej księdze". Istnieje podejrzenie, że część z nich znajduje się w aktach WPO dt. katastrofy.
WR

Czytaj więcej: Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Iwona Sprawiedliwa
  • Iwona Sprawiedliwa
  • 09.07.2011 01:55

No proszę, prokuratura sprawdza "Białą Księgę".
Oczywiście znajdą w całym dziurę...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof
  • Krzysztof
  • 07.07.2011 10:22

O... Jestem zaskoczony! Według tego artykułu "Istnieje podejrzenie, że część z nich znajduje się w aktach WPO dt. katastrofy", czyli Biała Księga mówi ten fragment prawdy, który pominął oficjalny raport?

Dla dobra demokracji (i naszego) - pozwólmy im się kłócić przy okazji i my dowiemy się odrobinę prawdy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ojciec tego Narodu
  • Ojciec tego Narodu
  • 06.07.2011 01:14

A Jaroslaw całe życie zawsze walczył o wolną polskę i nigdy z temi świniami siem nie bratał! To nie oni z bratem byli prze okrągłem stole tylko ich sobowtury podstawili!! Jarek zawsze był przeciw i tylko swinie mogom twierdzic ze po dobrej woli pisal tem pracę o komuźnimie!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 05.07.2011 23:28

Przepraszam my Naród pomyłka My -diagnoza prawidłowa z moimi przeżyciami!

Komentarz został ukrytyrozwiń
CÓRKA TEGO NARODU
  • CÓRKA TEGO NARODU
  • 05.07.2011 23:17

do syn tego Narodu Dzisiaj 23:11

bracie, jeden z tych fałszerz ma gęstą brodę.
był tu dzisiaj o 6:12

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 05.07.2011 23:11

ETOSOWI FAŁSZERZE to
MyNaród Dzisiaj 21:24
myNaród Dzisiaj 22:10
myNaród Dzisiaj 22:13

ich pozycja coraz bardziej zagrożona
FAŁSZOWALI I FAŁSZUJĄ HISTORIĘ
FAŁSZOWALI I FAŁSZUJĄ WPISY OBYWATELI

BĘDĄ FAŁSZOWAĆ WYBORY.

OBYWATELE, MIEJCIE SIĘ NA BACZNOĆI

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 05.07.2011 22:21

Kto kontroluje wpisy?Partyzantka Salonu działa.Przeżyłem ten syf co pisze My Naród.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 05.07.2011 22:13

Mam nadzieję,że Jarka i Antka zamkną,jak nie w pierdlu,to w wariatkowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 05.07.2011 22:10

Ten co napisał:"PROSZĘ TEGO NIE WYCINAĆ"-to nie Naród to fałszywiec-idiot.Proszę tego nie czytać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MyNaród
  • MyNaród
  • 05.07.2011 21:24

Ten niżej to idiota. :D