Facebook Google+ Twitter

PiS zorganizuje protest przeciwko podwyższeniu wieku emerytlanego

Na 14 marca prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział manifestację, która ma się odbyć Warszawie. Będzie to protest przeciwko działaniom rządu w sprawie emerytur.

Sonda

Co sądzisz o reformie emerytalnej?

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski_w_Kole.jpg&filetimestamp=20090428160711 / Fot. Fot:pl.wikipedia.orgKaczyński jest przeciwny zrównaniu wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn donosi PAP. W związku z tym zapowiedział, że PiS zorganizuje pod kancelarią premiera manifestację.

"Mamy teraz w Polsce swego rodzaju teatralne przedstawienie z aktorem Tuskiem w roli głównej. To jest przedstawienie odnoszące się m.in. do emerytur (...). To wszystko nie jest na poważnie, to nie są poważne rozmowy" - powiedział Kaczyński podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Prezes twierdzi, że obecna polityka jest nieodpowiednia. Społeczeństwo ponosi tego konsekwencje. W jego ocenie rząd jest niekompetentny i sięga do kieszeni najuboższych.

Manifestacja ma wyrazić dezaprobatę PiS wobec tego typu działań.
Kaczyński zaznacza, że to będzie manifestacja różnych sił i być może zostanie wręczone premierowi jakieś pismo w tej sprawie.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

julian
  • julian
  • 03.03.2012 11:19

Kilku POrąbańców na usługach PełO pisze komentarze szkalujące uczciwych ludzi,wykorzystywanych przez antypolski rząd .Idzie wiosna wraz z nią zmiany.Naród podziękuje wam odpowiednio POpaprańcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 No nie
  • No nie
  • 02.03.2012 20:28

A PiS nic nie potrafi , jedyne co im wychodzi to łażenie po ulicach Warszawy z pochodniami ! Teraz będą nosić prezesa w lektyce bo go w tłumie nie widać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lekarz
  • lekarz
  • 02.03.2012 13:34

NALEZY odmlodzic 65 letnie panie dajac im coddziennie 100gr recyny to w pracy beda biegac jak 16-tki. Atym po 67 latach majace juz uroienia ze caly czas lataja i gryza ich muszki lub przez cala noc lataja myszy najleprzy jest odpowjednio ; muchozol . wdrugim przypadku trutke na myszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BoniFacy
  • BoniFacy
  • 02.03.2012 12:51

Wy ;niuki,lenie,zboczence,idioci,glupcy,wariaci,snoby,bydlaki,gnoje,zasrancy ,debile,pijacy,nargomani,Wy;tepaki,chamy,smierdziuchy,kanalie,scierwa,buce,b urlaki,bedzwaly,cepy,capy,cymbaly,durnie,cwoki,fajtulapy,imbecyle,kreatury,m iernoty,nygusy,warcholy,potwory, nieroby, juz brak mi slow! WY po67 latach chcecie isc naEMERYTURE?!!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BoniFacy
  • BoniFacy
  • 02.03.2012 11:29

My z PO ciezko pracojemy dla dobra rodziny ojczyzny i UE ,a pozostali leza bez pracy wjec pisza . .....Za Ural z.wami. Tam prace szybko znajdziecie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wolna Polska
  • Wolna Polska
  • 01.03.2012 22:13

Polacy wzywa Was Polska Matka Wasza wyjdźcie z domów i idźcie na protest organizujcie się i nie bądźcie obojętni na swój los i los swoich bliskich . Im żyje się lepiej tylko czemu naszym kosztem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
bob
  • bob
  • 01.03.2012 21:36

jedyne co to pisowskie stado baranów z Kaczyńskim na czele potrafi to sianie zamętu i bałaganu na ulicach

Komentarz został ukrytyrozwiń
goral
  • goral
  • 01.03.2012 18:55

POpaprancy czy Wy tego niewidzicie ze to putinowskie nasienie wprowadza eutanazje ludzi zpracowanych a zwlaszcza naszych MATEK i ZON !Tusk to drugi Dzierzynski-po trupach aby jego marksistowsko-leninowska ideologia zwyciezyka? Czy on niezasluzyl sobie na .... . ... ?pogarde?Polacy czy Polska nie moga rzadzic Polacy??????

Komentarz został ukrytyrozwiń
goral
  • goral
  • 01.03.2012 18:55

POpaprancy czy Wy tego niewidzicie ze to putinowskie nasienie wprowadza eutanazje ludzi zpracowanych a zwlaszcza naszych MATEK i ZON !Tusk to drugi Dzierzynski-po trupach aby jego marksistowsko-leninowska ideologia zwyciezyka? Czy on niezasluzyl sobie na .... . ... ?pogarde?Polacy czy Polska nie moga rzadzic Polacy??????

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 01.03.2012 17:01

Opozycja jest tak beznadziejna , że zostało jej skrzyknąć staruszków z Polski i zadymiać . Sakiewicz już szykuje autokary !