Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24343 miejsce

Pismo Święte trafiło na Facebook

Stronę poświęconą Biblii założyli na Facebooku benedyktyni z Tyńca. Można na niej znaleźć codzienne komentarze liturgiczne, a także ściągnąć w całości Biblię Tysiąclecia, w wersji audio. Profil "Pismo Święte w mp3" to pierwsza tego typu strona na społecznościowym serwisie.

Profil "Pismo Święte w mp3" na Facebooku / Fot. screenBenedyktyni z Tyńca zasłynęli w ubiegłym roku akcją "Pismo Święte w mp3", udostępniając wiernym Biblię Tysiąclecia w wersji audio. Inicjatywa ta odniosła wielki sukces, więc mnisi postanowili ją rozszerzyć.

Ponieważ do tej pory na popularnych portalach społecznościowych nie było strony poświęconej Biblii i wszystkiemu co jest z nią związane, benedyktyni utworzyli na Facebooku profil "Pismo święte w mp3". Można tam znaleźć komentarze do tekstów biblijnych, codzienne komentarze liturgiczne, można tez pobrać w całości do posłuchania Biblię Tysiąclecia, a także codziennie posłuchać pecjalnie przygotowanych fragmentów Pisma Świętego.

Ojciec Joachim Zelek powiedział serwisowi polskalokalna.pl, że: "jest to kolejne narzędzie i sposób, dzięki którym można łatwo i szybko dotrzeć do ludzkich serc".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ktos malo z orje,towany ile rodzajow Bibli mozna scia,gna,c na internecie , ale i za to chwala Bogu niech be,dzie Koscio`l nie moze stac w miejscu ro`wnierz powinien sie, rozwijac , przeciez` wszystko co mamy to juz bylo , a komputer to Bo`g przecierz , Kim tak naprawde, jest BO`G ??? . Inny wymiar , wyzsza cywilizacja , np. cuda , wszelakie , co bylo to i be,dzi a co teraz jest tez nie be,dzie.? Dlatego w wierze chodzimy , szukamy a On jest tak blisko .Komputer wszech swiata. A to co niewidzialne jest , jest tak naprawde, a co my widzimy to przeminie bo z niczego powstalo a wiec jest inna rzeczywistosc. Slowo jest osoba, i ma wielka, moc.Itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba Benedyktyni z Tyńca zostali natchnieni Duchem Świętym? Jak do tej pory nikomu nie wpadło do głowy, żeby dawać Pismo Święte na stronę internetową. Nie będzie drożyzny i dostępna dla wszystkich, którzy chcą ją czytać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.