Facebook Google+ Twitter

Pisz o egzaminach, weź udział w konkursie - pula nagród 800 zł

Od poniedziałku 2 kwietnia nastąpią kolejne zmiany w systemie rankingowych nagród W24. Nadal będziemy wynagradzali autora materiałów, które w skali tygodnia osiągnęły pułap 50 tys. odsłon, ale kwiecień i maj to czas naszego nowego konkursu edukacyjnego. Na czym będzie polegał?

 / Fot. Krzysztof Dąbrowski/PolskapressePoza 200-złotową nagrodą dla autora, którego materiały zdobyły 50 tys. czytelników w tygodniu, inną, 100-złotową nagrodę, fundowaliśmy dotąd w dla autora materiału, który zdobył 10 tys. czytelników w dziale „Na luzie”.

Od czterech tygodni nikomu jednak ta sztuka się nie udała. Jeśli do 2 kwietnia będzie podobnie, pula do zdobycia wzrośnie do 500 zł. I na tym poziomie ją zamrażamy, czekając do czasu, aż ktoś napisze w tym dziale materiał, który zyska wreszcie 10 tys. odsłon.

Konkurs edukacyjny - pisz tak, by wygrać

Od 2 kwietnia zaczynamy nowy konkurs, w którym będziemy premiowali autorów najlepszych materiałów w dziale „Edukacja”. Na czym polega? Konkurs będzie trwał przez osiem tygodni. W każdym tygodniu wyłonimy pięciu Autorów, których teksty, opublikowane w dziale „Edukacja”, od poniedziałku do poniedziałku zyskały największą liczbę czytelników.

Matura 2012. Sprawdź: co, gdzie, kiedy i jak

Nagrodę główną - 500 zł, otrzyma ten Autor, który zakwalifikował się przynajmniej do jednego z ośmiu etapów konkursu i którego materiały uzyskały łącznie największą liczbę odsłon w trakcie trwania edukacyjnego konkursu. Dwie kolejne nagrody, 200 i 100 zł, przypadną autorom, których teksty zyskały kolejne liczby odsłon.

Tematów do pisania w tym czasie na pewno nie zabraknie - począwszy od egzaminu szóstoklasistów, przez egzaminy gimnazjalne i matury.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

"10 tys. czytelników w dziale „Na luzie”.
Materiały na luzie mają tak niską wagę że mało kto jest je w stanie dostrzec, a te które znajda się w dziale "Moje Trzy Grosze" to wiszą i wiszą... nie dając szans innym. Chyba że dział się rozbuduje do np. 6 materiałów a nie trzech.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ocena
  • ocena
  • 29.03.2012 20:49

Znaczy to,że wiadomosci24 nie są atrakcyjnym serwisem skoro taka mała poczytność.
Fakt, faktem nie ma tu co czytać. Materiały przepisywane z innych serwisów i jeszcze byle jak więc kto będzie "jadł odgrzewane kotlety".
Ciekawe gdzie się zapodziali ci fantastyczni redaktorzy co byli tu rok czy dwa temu. Teraz widzę ,że jakieś niedobitki piszą co nie mają pojęcia o dziennikarstwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
blablabla
  • blablabla
  • 29.03.2012 15:30

znowu szkoła, ale będą nudy...
a to ciekawe, jak "na luzie" można zdobyć tyle odsłon skoro tych materiałów nie ma (i pewnie jeszcze długo nie będzie) na stronie głównej.
Wesołej zabawy :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.