Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14528 miejsce

Piszemy o autorach: Agnieszka Maciejewska

Agnieszka Maciejewska opowiada o swojej aktywności w serwisie, o tym, czym zajmuje się w wolnym czasie. - Jeśli czegoś bardzo pragniesz i dopomożesz losowi, to nie ma nic na przeszkodzie, żebyś to osiągnęła - zapewnia.

 / Fot. Archiwum autorkiAgnieszka Maciejewska to jedna z naszych najaktywniejszych autorek. Pisze, komentuje, rozmawia - wszędzie jej pełno. W naszym serwisie jest już dość długo - jej pierwszy tekst został opublikowany w grudniu 2007 roku. Pochodzi z Włocławka. Kim jest na co dzień?

- Do serwisu trafiłam w 2007 roku w grudniu. Dowiedziałam się o Wiadomościach24.pl na wykładzie z komunikacji medialnej. Wykładowczyni bardzo nas zachęcała, aby zacząć pisać do tego serwisu. Przyznam szczerze,że wcześniej nie miałam pojęcia o tym,że istnieje taki serwis jak Wiadomości24.pl, a już o tym, że jest takie zjawisko jak dziennikarstwo obywatelskie tym bardziej.

Agnieszka w swoich materiałach porusza głównie tematykę społeczną i psychologiczną. - Taką
tematyką chciałabym się również zająć w swojej przyszłej pracy. Nie są mi obce także tematy kulturalne i zdrowotne - opowiada.

Agnieszka jest osobą niepełnosprawną, porusza się na wózku inwalidzkim. Nie przeszkadza jej to w prowadzeniu aktywnego życia. Niedawno ukończyła studia polonistyczne. Od ósmego roku życia jest związana z muzyką - jej przygoda z piosenką rozpoczęła się w programie "Od przedszkola do Opola". Chętnie czyta, kocha język francuski i pisze wiersze. - Może kiedyś uda mi się je wydać? Zobaczymy - mówi Agnieszka i pełna optymizmu dodaje: - jeśli czegoś bardzo pragniesz i dopomożesz losowi, to nie ma nic na przeszkodzie, żebyś to osiągnęła.

Również przygodę z dziennikarstwem obywatelskim Agnieszka może zaliczyć do sukcesów. - Muszę się przyznać,że dzięki temu,że jestem dziennikarką obywatelską i piszę do naszego serwisu, wiele osób poznało mnie z innej strony, tej lepszej. Mam już kilka propozycji współpracy z serwisami, gdzie będę mogła pisać artykuły. I co również ważne dla mnie - są to włocławskie serwisy.

Aktualnie Agnieszka jako świeżo upieczona absolwentka poszukuje również stałej pracy - najlepiej w mediach internetowych. Takie zajęcie byłoby dla niej wygodne ze względu na to, że porusza się na wózku inwalidzkim. Życzymy jej powodzenia. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że zostanie z nami na długo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Pozdrawiam włocławiankę.
Włocławiak :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko - tak trzymaj!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko, Agato świetnie, że powstał ten krótki artykuł:) myślę, że ten wózek nie jest aż taką przeszkodą żebyś czasami mogła pojawić się w redakcji;) znalezienia pracy w upragnionych mediach:) i pozdrowienia

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) Nasza Włocławianka :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszce gratuluję i życzę wszelkiej pomyślności i sukcesów. Wiem, że będziesz ich miała już wkrótce mnóstwo. Imponujesz mi bardzo, pozytywnym nastawieniem. radosnym i przychylnym, a jednocześnie stanowczym postępowaniem i tym , że wiesz czego chcesz i do czego dążysz . Jednocześnie słuchasz innych i nie omijasz cudzych doświadczeń. A to wielka sztuka. Trzymaj kurs, i wyostrz ster, a żagle na blachę. ! pozdro. B.
Agata. super pomysł!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agato ciekawe są te Twoje o nas artykuły! Fajnie, że coś takiego wprowadziłaś.
Tobie Agnieszko zyczę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.