Facebook Google+ Twitter

Piszemy o autorach: Livia Kolan

W dzisiejszej odsłonie naszej akcji przedstawiamy sylwetkę Livii Kolan.

 / Fot. Katarzyna Blak- Na zajęciach wykładowca kazał nam opisać kilka serwisów, między innymi Waidomości24.pl i tak tu trafiłam. Bardzo długo się nie rejestrowałam tylko czytałam artykuły i poznawałam autorów. Później przestało mi to wystarczać i zaczęłam komentować - wspomina swoje początki w serwisie Livia Kolan, autorka kilkunastu tekstów, z których pierwszy, zatytułowany Przeklęte nazwisko został opublikowany w styczniu tego roku.

Livia bardzo się angażuje w życie naszej społeczności: uczestniczy w spotkaniach autorów w Krakowie, a ostatnio wzięła udział w akcji autorów Wiadomości24, której efekty można obejrzeć tutaj. Rola Livii była bardzo istotna - przez kilka kolejnych godzin odbierała korespondencję z różnych części Polski i uzupełniała tworzony materiał. Sama tak wspomina tę akcję: - Paweł Majchrzak wpadł na świetny pomysł, żeby relacje z różnych miast połączyć w jeden artykuł. Nie mam dobrego aparatu i nie potrafię robić ładnych zdjęć, więc postanowiłam pomóc odbierając materiały od innych i zamieszczając je w serwisie.

Na co dzień Livia jest studentką Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. - Po licencjacie zamierzam rozpocząć studia II stopnia na kierunku edytorstwo. Marzy mi się praca w jakimś wydawnictwie. Żeby zapełnić czas między zajęciami, robię też kurs w Studium Pedagogicznym - opowiada.

Livia to pasjonatka gór. Choć pochodzi z Gdańska, wybrała naukę w Krakowie. Poza tym lubi czytać, gotować i oglądać mecze ligi angielskiej i hiszpańskiej.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

:)
5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Mam nadzieję, że wreszcie na to krakowskie spotkanie dojadę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Livio, kurs trzymaj!
pozdrawiam B.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.11.2009 17:57

O, Livia...jak miło Cię ujrzeć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki :) Wystarcza mi, że między innymi dzięki Tobie, zrobiłam wywiad z Gortatem :) Ten materiał sprawił mi najwięcej radości, komentarze pod nim również. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No dobra, to w takim razie na "reportera" !!! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko nie na prezydenta! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Livia na prezydenta! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje wszystkim za miłe słowa :) Bardzo się cieszę, że tu z Wami jestem i już się nie mogę doczekać spotkania 7.11 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ehhh... co tu pisać, jak wszystkie komplementy zabrali mi przedmówcy :):):)! Jedyna i niepowtarzalna Livia :D!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.