Facebook Google+ Twitter

Piszesz dla W24? Serwisy Polskapresse szukają współpracowników

Największe serwisy internetowe w Łodzi: dzienniklodzki.pl i lodz.naszemiasto.pl, Dziennik Zachodni oraz śląskie NaszeMiasto, jak i NaszeMiasto Warszawa, GAzeta Krakowska i krakowskie NaszeMiasto poszukują współpracowników. Jesteś zarejestrowana/y w Wiadomości24? Ta oferta skierowana jest dla Ciebie!

 / Fot. Dziennik ŁódzkiPiszesz do W24 i jesteś z Łodzi? Wystarczy wysłać maila na adres j.kosmatka@dzienniklodzki.pl lub m.martynelis@dzienniklodzki.pl i przekonać adresatów, że to oferta stworzona z myślą o Was. Napisać kilka słów o swoim doświadczeniu, przedstawić dorobek, zaprezentować własne pomysły.

Oba serwisy poszukują osób otwartych, energicznych, które nie boją się wyzwań. Doświadczenie zdobyte w naszym serwisie może zaprocentować. Być może to milowy krok w kierunku profesjonalnej kariery dziennikarskiej.

Praktykantów i stażystów online na lipiec, sierpień lub wrzesień szukają również internetowe redakcje śląskiego Naszego Miasta i "Dziennika Zachodniego". Mile widziane będą osoby z Beskidów, Zagłębia i Częstochowy. Kontakt: marcin.nowak@dz.com.pl.

Z dziennikarzami Wiadomości24.pl chętnie będzie też współpracowała redakcja NaszeMiasto Warszawa. Poszukuje osób zainteresowanych relacjonowaniem wydarzeń nie tylko ze stolicy, ale także z Płocka, Radomia, Siedlec i Ciechanowa. Kontakt: a.glegola@polskapresse.pl.

Z ofertą współpracy do dziennikarzy Wiadomości24.pl zwracają się też serwisy NaszegoMiasta z Małopolski. Bartłomiej Misiniec b.misiniec@gk.pl szuka przede wszystkim osób fotografujących, z: Wadowic, Oświęcimia, Chrzanowa, Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Dąbrowy Tarnowskiej i Krynicy. Praktykantom oferuje całodzienne szkolenie w Krakowie, u szefa fotoedycji Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Coś Tomaszu K. kiepskim jesteś jasnowidzem. Ale może to i dobrze... ;)
W każdym razie Wydawców przybywa. A to chyba dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem już jak (mniej więcej) będzie brzmiał następny komentarz : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, zawsze można wybrać praktyki w TVN, za które trzeba zapłacić ok. 3 tys. zł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Migulata
  • Migulata
  • 05.07.2012 08:48

Przecież wiadomo że dziennikarz też człowiek. Chłopaki biorą wolne, w redakcji pustki. Trzeba jakoś tę lukę zapchać. Nikogo nie zatrudnią, bo przecież trzeba płacić. A ty człowieku siedź w swoje wakacje i pisz dla nich za darmo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fix
  • Fix
  • 04.07.2012 20:57

Proszę mi powiedzieć , jeśli źle zrozumiałem. Ale większość wymienionych tutaj propozycji to są propozycje praktyk, a nie pracy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam wszystkich chętnych z woj.:podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, opolskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Twórzmy razem Nasze Miasto! Hasło na dziś : Zdasz relację? Dostaniesz akredytację!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Są i Kujawy. Trzeba napisać do Tomka Młynka: t.mlynek(at)polskapresse(.)pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
5596
  • 5596
  • 04.07.2012 12:36

a jest coś takiego jak Kujawy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Kujaw jak zwykle nie ma :-( :-(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.