Facebook Google+ Twitter

Piszmy listy w obronie praw człowieka

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-12-05 23:28

8-9 grudnia odbędzie sie 24-godzinny Maraton Pisania Listów. Podczas tej corocznej akcji piszemy w obronie konkretnych osób, które padły ofiarą naruszeń praw człowieka na całym świecie.

Będzie to ósmy raz, kiedy Amnesty International organizuje taką akcję. W tym roku listy mają być pisane na rzecz kobiet prześladowanych za poglądy polityczne i tych, które doświadczyły przemocy fizycznej. Maraton rozpocznie się 8 grudnia o godz. 12 i zakończy następnego dnia o tej samej godzinie.

Każdy może wziąć udział w akcji, także dopuszczalna jest organizacja grupy znajomych, wraz z którymi będziemy pisać listy w obronie prześladowanych kobiet. Listy trafią do decydentów politycznych na całym świecie. Tego typu działanie pozwoli na udzielenie pomocy osobie znajdującej się po drugiej stronie kuli ziemskiej.

Na stronie internetowej Maratonu Pisania Listów dostępne będą opisy przypadków osób, w obronie których można napisać list. Na stronie zostanie również opublikowany blog, który będzie dokumentować przebieg akcji. Można przeczytać także o sukcesach odniesionych przez poprzednie maratony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

+ za propagowanie akcji. W większości przypadków pisanie listów, to jedyne, co możemy zrobić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus również odemnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawnik w dzisiejszych czasach jest prawie nie zastapiony przydał by się jakiś wuj ,lub ciotka żyło by mi się na pewno lżej.
Ciociu.......
miała byś pracy ech....

Komentarz został ukrytyrozwiń

No pewnie piszmy, piszmy co nam pozostało jak nie "pieniactwo"bo Polska to kraj absurdu i zakłamania więc ja spotykam się z przejawem łamania tego prawa na co dzień w areszcie,więzieniu...Prawie każdej dziedzinie życia codziennego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.