Facebook Google+ Twitter

Pit Lane Park w Warszawie

W dniach 13-15 czerwca na warszawskim lotnisku Bemowo odbędzie się Pit Lane Park BMW Sauber. Gościem specjalnym będzie Robert Kubica.

Robert Kubica / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Kubica_Warszawa.jpgTo już drugi Pit Lane Park w Warszawie. Impreza po raz pierwszy odbyła się w sierpniu ubiegłego roku. Na spotkanie z Robertem Kubicą przybyły tłumy fanów kierowcy (około 100 tys) .

W sobotę, 14 czerwca, za kierownicą bolidu Formuły 1 usiądzie sam Robert Kubica. W pozostałych dniach zastąpi go Ho-Pin Tung, zawodnik serii GP2. Tak jak w zeszłym roku, będzie można wziąć udział w konkursie zmiany opon i tankowania. Pojawią się także profesjonalne symulatory F1. W trakcie trwania imprezy będzie można nabyć najróżniejsze gadżety tj. czapki, bluzy i koszulki z emblematem BMW Sauber.

W zeszłym roku wstęp był darmowy. Tym razem organizatorzy planują wprowadzenie biletów. Będą one kosztować 15 zł (dzieci do lat 7 zapewnione mają wejście za darmo). Bilety są dostępne w internecie na stronie www.eventim.pl oraz w około 150 sklepach w całym kraju. Będą ważne przez godzinę od momentu wejścia na teren imprezy. Wprowadzenie biletów ma pomóc w zapanowaniu nad tłumem fanów. Aby jak najwięcej zainteresowanych mogło wziąć udział w imprezie, organizatorzy zamierzają rozszerzyć teren, na którym się będzie odbywała, do 6000 metrów kwadratowych. Trybuny dla widzów stworzone będą tak by pomieściły 600 osób.

Pit Lane Park będzie otwarty w godzinach:
Piątek, 13 czerwca - 10:00 do 22:00
Sobota, 14 czerwca - 08:30 do 17:00
Niedziela, 15 czerwca - 09:00 do 21:00


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.