Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14783 miejsce

PizzaPortal.pl i Domino’s Pizza łączą siły!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-20 12:26

Ogólnopolska sieć pizzerii Domino’s Pizza dołączyła do grona największych polskich sieciówek, które znajdują się w serwisie PizzaPortal.pl. Współpracę z portalem rozpoczęła już m.in. Pizza Hut, Biasiadowo, Gruby Benek czy Da Grasso.

Coraz więcej osób pragnie w jak najszybszy i wygodny sposób zamawiać jedzenie. Dlatego też zamawianie przez Internet ma ogromny potencjał, co pokazuje PizzaPortal.pl. Ilość restauracji w serwisie, rozwój technologiczny, a przede wszystkim czyste zagrania partnerskie, zachęciły nas, aby rozpocząć współpracę – tłumaczy Jakub Stępień, Sales Strategy Manager Domino’s Pizza.
Jak mówi Lech Kaniuk, współzałożyciel PizzaPortal.pl, jest to dla nas bardzo ważny krok w dalszym rozwoju naszego serwisu. Współpraca z Domino’s Pizza jest jednym z ważniejszych przedsięwzięć, jakie poczyniliśmy w ostatnim czasie. Cieszy nas to tym bardziej, że Domino’s Pizza rośnie w siłę i ma w sobie ogromny potencjał. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyczyni się do jeszcze większego rozwoju firmy i zdobycia nowej grupy klientów.

Uwaga rabat!
Z okazji rozpoczęcia współpracy Domino’s Pizza z PizzaPortal.pl każdy, kto zamówi z dowolnej pizzerii Domino’s Pizza i wpisze kod o treści: DOMINOS, otrzyma 10% zniżki na zamówione jedzenie online. Rabat ważny do 13 września 2013 roku. Kod upoważnia do 10 % rabatu przy płatności online. Może być wykorzystany 1 raz na każdego użytkownika.
(Joanna Gruszczyńska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.