Facebook Google+ Twitter

PJN w Bytowie zaprezentowała kandydatów do parlamentu

W poniedziałek na stadionie MOSiR w Bytowie odbyła się konferencja prasowa PJN, na której zaprezentowano kandydatów tej partii z ziemi bytowskiej do parlamentu. Będą to Zofia Dera, Jolanta Ćwik oraz Bogdan Adamczyk.

Konferencja odbyła się w poniedziałek w samo południe na nowo wybudowanej trybunie bytowskiego MOSIR-u. Poprowadził ją przewodniczący Koła PJN w Bytowie - Bogdan Adamczyk.
Jak się dowiedzieliśmy, na liście do sejmu z ziemi bytowskiej wystartują trzy osoby. Przewodniczący bytowskich struktur Bogdan Adamczyk oraz dwie panie: Jolanta Ćwik i Zofia Dera. Na razie nie wiadomo, z których pozycji na liście wystartują.

- Nasi konkurenci już dawno położyli swoje karty na stół. My będąc najmłodszą partią w Polsce nie mogliśmy sobie pozwolić na falstart, nieprzemyślane i nieodpowiedzialne decyzje. Dlatego czekaliśmy na właściwy moment. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy możemy położyć swoje Asy na stół - stwierdził na konferencji B. Adamczyk

Kandydaci do sejmu pochodzą z różnych gmin i będą rywalizować o inną część elektoratu. Zofia Dera pochodzi z miejscowości Kozy, gm. Czarna Dąbrówka, swą swoją kampanię skieruje do wyborców dotychczas głosujących na PSL, natomiast Jolanta Ćwik jest mieszkanką Kołczygłów i powalczy o głosy SLD. Bytowianin Bogdan Adamczyk zaprezentuje się jako reprezentant całego powiatu.

PJN w Bytowie planuje kampanię blisko ludzi. - Opowiemy o 11 najważniejszych punktach polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Przedstawimy 22 najważniejsze problemy mieszkańców małych miasteczek i wsi. Podczas „Tournee PJN Bytów” odwiedzimy 33 najważniejsze miejscowości naszego powiatu, gdzie opowiemy również o 44 najważniejszych pomysłach na rozwój turystyki i podamy 55 najważniejszych powodów, dla których warto głosować na partię Polska Jest Najważniejsza.- twierdzi B. Adamczyk.

Podczas konferencji przewodniczący koła Polska Jest Najważniejsza, będący radnym miejski, odniósł się również do lokalnej polityki. - Stosunkowo niedawno nasze lokalne władze zdradziły swój brak stylu w prowadzeniu polityki - twierdzi Adamczyk. - W odpowiedzi na moje niewygodne opinie chociażby w sprawach stadionu i sprzeciwu powstaniu straży miejskiej, zamiast argumentów nastąpił niefortunny atak na moją osobę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.