Facebook Google+ Twitter

PKF Skarbiec wspiera finansowo Polaków

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2010-05-26 22:04

Dla banków Polacy za biedni… Banki zabierają karty kredytowe setkom tysięcy Polaków. Twierdzą, że są za biedni, aby ich używać. Inaczej jednak o swoich Klientach myśli Polska Korporacja Finansowa Skarbiec. Oni naprawdę dobrze pożyczają!

 / Fot. fot. materiały promocyjne W polskich bankach zaczęto wnikliwie lustrować posiadaczy kart kredytowych. Pod lupę trafiają osoby najmniej zarabiające oraz ci, którzy mieli kłopoty z ich spłatą. Wielu klientom banków obniżono w ostatnim czasie limity wydatków lub całkowicie pozbawiono ich dostępu do pieniędzy. Mowa tu już o 200 tys. osób. Z danych Komisji Nadzoru Bankowego wynika, że takie problemy może mieć około 12 proc. posiadaczy kart kredytowych. To dwa razy więcej niż jeszcze rok temu. Potwierdzają to badania Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i Instytutu Rozwoju Gospodarczego SGH. Wynika z nich, że prawie co trzeci Polak, który ma kartę kredytową spłaca tylko minimalną kwotę długu. A to oznacza duże prawdopodobieństwo utraty ”plastiku”.

Przez Skarbiec do pieniędzy: w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydaje się być dobra pożyczka oferowana przez Polską Korporację Finansową Skarbiec. To dzięki uproszczonym do minimum procedurom oraz przygotowaniom optymalnego i INDYWIDUALNEGO planu spłaty zobowiązania. Korporacja akceptuje bowiem wszelkie dostępne na polskim rynku formy zabezpieczeń i zawsze dostosowuje je do możliwości Klienta. Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność i profesjonalizm. To dlatego właśnie nasi Klienci mogą skorzystać z weksla in blanco wraz z deklaracją wekslową, zastawu hipotecznego, cesji polisy ubezpieczeniowej z funduszem inwestycyjnym, cesji należności, poręczycieli, a także wielu innych zabezpieczeń – zapewnia Kierownik ds. Rozwoju (Polska Korporacja Finansowa Skarbiec).

To jednak jeszcze nie wszystkie atuty Dobrej Pożyczki z PKF Skarbiec.Firma nie wymaga zaświadczeń US i ZUS. Przeszkodą w dostępie do pieniędzy nie jest również zła historia w BIK. PKF Skarbiec - w przeciwieństwie do banków rozumie różne sytuacje życiowe Polaków i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Dotychczasowi klienci potwierdzają, że cała procedura finansowa oraz załatwianie formalności przebiega w przyjaznej, życzliwej atmosferze. PKF Skarbiec zapewnia również pełną pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

Ten Skarbiec nie jest pusty: ile można pożyczyć od PKF Skarbiec? Firma oferuje pożyczki w bezkonkurencyjnie dogodnym oprocentowaniu (2,99% rocznie*), od 25 tys. do 300 tys. zł. W przeciwieństwie do zadłużenia na karcie kredytowej można je spłacać od roku do 30 lat. Pieniądze z dobrej pożyczki od PKF Skarbiec można przeznaczyć na dowolny cel. Firma proponuje między innymi specjalne (promocyjne) pożyczki na dom, samochód lub firmę. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec działa na polskim rynku w sektorze finansów już od 8 lat. Udziela pożyczek gotówkowych zarówno inwestorom jak i podmiotom prywatnym.

Tu pożyczysz nawet 300 tys. zł: zapraszamy do jednej z 30 placówek zlokalizowanych w całej Polsce. Nasze oddziały Więcej informacji o Firmie na stronie korporacyjnej: www.pkfskarbiec.pl oraz pod numerami ogólnopolskiej infolinii: 801 003 160 i z tel. komórkowych: 608 921 608 (koszt połączenia wg stawki operatora).

Wygodny kalkulator rat on-line umożliwia oszacowanie wysokości miesięcznych kosztów pożyczki.

*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08 %.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.